KIZ BEBEK İSMİ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dileekkk tarafından oluşturulan KIZ BEBEK İSMİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,180 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KIZ BEBEK İSMİ
Konbuyu başlatan Dileekkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Svl

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle herkese sağlıklı bir gebelik dilerim esim annesinin ismini koymak istiyor ben hiç istememiştim ama esimimi kırmamak adına onaylanmıştım şuan da hiç istemiyorum ve eşime bunu söyledim oda tepki gösterdi anlaşmıştık diye ama hiç istemiyorum ne yapmalıyım sizce 😔
Israrla istemediğini söyle , eşinle ortak yol bulmaya çalışın

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle herkese sağlıklı bir gebelik dilerim esim annesinin ismini koymak istiyor ben hiç istememiştim ama esimimi kırmamak adına onaylanmıştım şuan da hiç istemiyorum ve eşime bunu söyledim oda tepki gösterdi anlaşmıştık diye ama hiç istemiyorum ne yapmalıyım sizce 😔
Dünyada isim bitmiş bide ana baba adı koyuyolar Allah yardımcın olsun bende olsam bende istemem canım benim eşimde kendi seçtiği isimleri koyuyo bizimde oğlana Çağan dedi vaz geciremedjm Çağan koydu kizada Fulin koyucam diyo vaz geciremiyorum hangi ismi söylesem yok begenmiyo bı onların çocuğu sanki

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bende sinir oluyorum ya kucucuk cocuga agir agir isimler 🙄 Allahtan eşim karşı kayınpeder kaynana ismi koyulmasina🤣
Ya bu erkeklerdeki anne baba isimlerini koyma merakina çok ayar oluyorum😀 benimkide evin tek oglu dolayisiyla benden de beklediler ama koymadim esime dedimki babanin adini koyacagima senin adini koyalim hem dedeninde ismi dedim esimin adini koyduk🤣🤣 kucuk oglumda da kimse bisey diyemedi cunku koysam zaten buyuk ogluma koyardim simdide nasipse kizim olacak kayinvalidemin adini koyacagima kendi adimi koyarim

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Bebe ikinizin bebesi yani yok anamın yok babamin ismi ne alaka çocuğuma istediğim ismi koyarım istemiyon belli hiç koyma konuş yani benimde çocuğum senin anayin adı ne alaka de canım sende yerden bitmedinya benim anamın adını koyalım o zaman de

S

Svl

Guest
Bebe ikinizin bebesi yani yok anamın yok babamin ismi ne alaka çocuğuma istediğim ismi koyarım istemiyon belli hiç koyma konuş yani benimde çocuğum senin anayin adı ne alaka de canım sende yerden bitmedinya benim anamın adını koyalım o zaman de
AY Bi
Aynı inadı eşimde yapmıştı 2. Kızımda kayınvalidemin adının yanina benim istediğim ismi koyduk. Büyüyene kadarda iki ismi birden kullandık şu an kızım 10 yaşında. okula başladığında kendi istediği ismi söyledi etrafındakilere şimdi onu kullaniyo herkes. Bide kendi istediginiz ismi basa koyun genelde ikk isimle sesleniyorlar cünkü 😁🤭 simdi 3. Kuzuma hamileyim erkek olursa babamin ismini koycam dedi bu seger kizlar bana bırakmadan yanina isim buldular sen babanın adını söyle biz kendi istediğimiz ismi söyleriz dediler. Nasip bu ya 3. De kız dedi doktor 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.