Kız ismi önerirmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Dogu tarafından oluşturulan Kız ismi önerirmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,419 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Kız ismi önerirmisiniz
Konbuyu başlatan Dogu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
1 tane canim daha 15 gunluk bi oglum var oglumu buyutup bi tane daha bebis istiyorum allah nasip ederse kiz olursa adini ben koyucam esimle anlasma yapmistik erkek olursa o koyucakti kiz olursa ben
Rabbim inşallah nasip eder kuzum herşey kalbince olsun calisiyormusun

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim inşallah nasip eder kuzum herşey kalbince olsun calisiyormusun
İnsallah canim allah isteyen herkeze nasip etsin cok guzel biseymis anne olmak evet calisiyordum ben 37 haftaya kadar calisir raporu almistim oglusum sabredemedi 36+6 haftalikken dogdu bi gun daha bekleyemedi izine cikmami az daha calistigim yerde dogum yapicakmisim is yerimden ogle yemegine diye gelmistim bi anda suyum gelinde hastaneye gittim ordan sancim basladi acilmam falan derken 8 saat sonra oglusum dogdu ☺️ biraz kucuk dogdu kilosu dusuk dogdu ama allaha sukur kuveze almadilar allah dogumu bekleyen herkeze yardim etsin bi avazda kurtulmayi nasip etsin

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İnsallah canim allah isteyen herkeze nasip etsin cok guzel biseymis anne olmak evet calisiyordum ben 37 haftaya kadar calisir raporu almistim oglusum sabredemedi 36+6 haftalikken dogdu bi gun daha bekleyemedi izine cikmami az daha calistigim yerde dogum yapicakmisim is yerimden ogle yemegine diye gelmistim bi anda suyum gelinde hastaneye gittim ordan sancim basladi acilmam falan derken 8 saat sonra oglusum dogdu ☺️ biraz kucuk dogdu kilosu dusuk dogdu ama allaha sukur kuveze almadilar allah dogumu bekleyen herkeze yardim etsin bi avazda kurtulmayi nasip etsin
Maşallah paşaya annnesi seni özlemiş rabbim uzun ömürler versin kaderini güzel yazsın Allah'ım inşallah nerede çalışıyordun aşkım sen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar