Kiz kardeşim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Kiz kardeşim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,386 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kiz kardeşim
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
Söylecek nişanlısına bakalim canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Söylecek canim nişanlısına babamda dedi bende soylicemi bakalim insaALLAH olmaz

Amim canim İNSAALLAH olmaz teşekkür ederim

Amin canim 💜
Baban arkasinda durursa bi sorun olmaz kizlara katiliyorum evlenmeden tavrini koysun sonra cok pisman olur bence biraz tavir yapsa nisanlisi da seviyor sa kiyamaz yani baska bir ev bulur

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bizler hep iyiyiz zaten 🤣🤣🤣bu kötüler kim peki🤣🤣valla ben sonuna kadar iyi olurum ama baktım karşıdaki anlamiyo iyilikten farklı dille konuşurum mesafe koyarım
😁valla ben de eltime karşı iyiyim bi bakıyorum laf sokuyorlar kıskanç tavırları var ee bende bu yok ben iyi onlar pis ve kötü oluyorlar😁

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar kardeşim 1 ay sonra evlenecek ev bulmuşlar eski püskü hep 3 kat kaynana eltiyle ayni katta oturtacak kardeşim hiç istemiyor sizden dua istiyor özellik Le HAMİLELERDEN.🤗kimim duasi kabul olur bilenmez
Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah canım neyin hayırlı olduğunu gerçekten bilemiyoruz bazen belki de böylesi daha hayırlı olur onun için Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.