Kiz konumuz diş 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kiz konumuz diş 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 666 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kiz konumuz diş 🥺
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bugün benin hayatımı felce ugratan dişim 20lik onun cekimi yapildi ki daha 3 tane daha kaldi biri gömülü o kirikkalede olucak derken bugun üst 20liklerim yamuk geliyordu ve cene yapımı bozm durumu varmış cene yapim dar olduğu için gecen hafta gittim iltihap vardi antiboytik kullandim bugunde cektirmek icin gittim ve doktira emziriyorum dedim bana 2 saat emzirme dedi sonra sütünü sag oyle ver dedi simdi benim öyle sagacak kadar dolu dolu sütum yok emzirirken aranizda çektiren oldumu illaki sagmam mj lazim 🤷‍♀️ bu arada uyusukluk gitti ama suan aci başladı 🥺🥺🥺
Geçmiş olsun canım benim ❤️ bnmde iki tane var doğumdan sonra inşallah doğumdan epey önce cektrdm birini ay yarım saat çekemediler çok kokluydu ve yeri epey ağrıdı ya korkuyorum o ikisini çektirmeye aynı gün aslaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🥰

Cok aciyir ama suan gamzem

Cok aciyir ama suan gamzem
Süt benimki de oğlum da öyleydi ya emince çok sıkınca gelmiyordu ne garip şey 😂 o zmn da cektrdm de oğlum büyüktü o saatler emzirmedim

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Y
Dedim dedim o zaman 4 saat emzirme dedi🤷‍♀️ denedim ama az cikti🥺

Teseklur ederim kuzum benim 8 aylik olucak kuzum

Teseklur ederim kuzum benim 8 aylik olucak kuzum
Tesekkur ederim kuzum iste benim dolu dolu sagya bilecegim sut yok piyasada melese orda sagmadan versen ne olur iste
Ya birşey olmaz azda olsa sagmişsin emzir canım birşey olmaz inşallah

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Geçmiş olsun canım benim ❤️ bnmde iki tane var doğumdan sonra inşallah doğumdan epey önce cektrdm birini ay yarım saat çekemediler çok kokluydu ve yeri epey ağrıdı ya korkuyorum o ikisini çektirmeye aynı gün aslaa

Süt benimki de oğlum da öyleydi ya emince çok sıkınca gelmiyordu ne garip şey 😂 o zmn da cektrdm de oğlum büyüktü o saatler emzirmedim
Sorma kuzum daha 3 tane var ama gözüm korktu🥺🥺

Y

Ya birşey olmaz azda olsa sagmişsin emzir canım birşey olmaz inşallah
Insalalh kuzum emziriyorum suan bakalim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sorma kuzum daha 3 tane var ama gözüm korktu🥺🥺

Insalalh kuzum emziriyorum suan bakalim
Ah ah bende öyle kız bnmki de çok zor çıktı erkek doktrdu asıldı asıldı alttaki disti nasıl acıdı hissttm az daha cenemi koparacakti ikisi de üstte ödüm kopuyor 😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ah ah bende öyle kız bnmki de çok zor çıktı erkek doktrdu asıldı asıldı alttaki disti nasıl acıdı hissttm az daha cenemi koparacakti ikisi de üstte ödüm kopuyor 😂😂
Benim de doktor bayağı bir zorlandı çekerken adam ter içinde kaldı ama şu an gerçekten çok acıyor yani diğer Dişlerime vuruyor acısı🥺🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.