Kiz mi erkek mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgba tarafından oluşturulan Kiz mi erkek mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,166 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kiz mi erkek mi
Konbuyu başlatan Tgba
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Semra Ceco erkan

Tgba

Guest
rank
Bu yıl ne senesi sizce yani boyle birsey varmi oda ayri bir soru tabide iste. Bide cinsiyet farkliligi hamileligi etkilermi sizce

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Hiç ben anlamıyorum ya kız mi erkek mi senesi diye😊ama iki kişiden erkek diye duydum eltim kız galiba karışık bir sene🤣🤣😂😂

Tgba

Guest
rank
Ben 3. Bebegime hamileyim cocuklarım okadar kız istiyorki sabırsızlaniyorlar cinsiyetini ogrenmek icin ultrason resmi var elimde ozele gitmistim en son okadar net ki buraya atmak istedim aslinda ama atamadim

Tgba

Guest
rank
Rabbim sagsalim kucaginiza almayi nasip etsin insallah

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tgba

Guest
rank
Hiç ben anlamıyorum ya kız mi erkek mi senesi diye😊ama iki kişiden erkek diye duydum eltim kız galiba karışık bir sene🤣🤣😂😂
Benimde bir arkadasim var oda erkege hamile ablamlarda etrafimizdakiler hep kiza hamile kiz senesi diyorlar 😁 benim hamilelik belirtilerim cok farrkli obur cocuklarimla cinsiyetin onla ilgisi varmi hicbilmiyorum tabi

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bir arkadasim var oda erkege hamile ablamlarda etrafimizdakiler hep kiza hamile kiz senesi diyorlar 😁 benim hamilelik belirtilerim cok farrkli obur cocuklarimla cinsiyetin onla ilgisi varmi hicbilmiyorum tabi
Yok ya bende belirtiler böyle olsa kız böyle olsa erkek diye bana onlar saçma geliyor kız ama tabi bilemem rabbim gönlüne göre versin kaç tane bebeğin var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar