Kız senesi mi erkek senesi mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kız senesi mi erkek senesi mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,398 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kız senesi mi erkek senesi mi
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan seçilll

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pandemi sonrası iyice karıştı gibi 😅😅😅
Hergun bı olay oluyor nasıl bı hamilelik geçiyoruz bilemedim biraz duygusallasiyoruz ilk hamileligimdede darbe olmuştu 5 haftaliktim haberim yoktu tabi böyle sürekli biseyler olacakmış gibi geliyor ama hamileliğin etkileri tabi bu da

Bu sene duyduğum hamileler arasında 3 kişi erkek bekliyor 2 kişi kız benim daha cinsiyet belli değil malum ama😅 sizce bu sene kız senesi mi erkek senesi mi çevrenizde duyduğunuz var mı sizin bebişlerin cinsiyeti belli oldu mu 😊
Benimde kızım oldu kuzenim ve görümceminki de kız bi kaç tanıdığımın da erkek oldu canım bence karışık😂

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Bu sene duyduğum hamileler arasında 3 kişi erkek bekliyor 2 kişi kız benim daha cinsiyet belli değil malum ama😅 sizce bu sene kız senesi mi erkek senesi mi çevrenizde duyduğunuz var mı sizin bebişlerin cinsiyeti belli oldu mu 😊
Ben kız senesi diye duydum canm 5 6 kişiden duydum hep kız bizim de daha belli degil cinsiyeti hayırlısı bakalım🥰

Tüm sayfalar yüklendi.