Kizçelerim haydi posta gelin💃💃❤❤❤🥰🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizçelerim haydi posta gelin💃💃❤❤❤🥰🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,465 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kizçelerim haydi posta gelin💃💃❤❤❤🥰🥰
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar nasilsiniz neden durgun burasi ben hic alişık degilim az uzak kaldim geldim ölmüş burasi canlanin haydi❤❤🥰🥰 iftar menulerini aliyim bakalim kim ne yapıyor kim nerede kimin misafiri var haydi posta buluşalım 💜💜💜💜🤩🤩🤩
Canım benim seni gördüm yüzüm güldü nasılsın kuzular nasıl 😍 ben oruç başladığından beri yoğunum vakit yok yani buraya girmeye.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bizdede durum ayni
Hayırlısıyla cikarydi dişler korkum hepsinin birden gelmesi insallah zorluk cekmeden cikartirlar dişlerini presnsesler🙏🤲🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim seni gördüm yüzüm güldü nasılsın kuzular nasıl 😍 ben oruç başladığından beri yoğunum vakit yok yani buraya girmeye.
Allahimmm kimleri görüyorum eminemmmm kuzum sen nerdesin yaaaa offff özledim 🤭🤭🤭 iyiyim kuzum geldim geldim uzun aradan sonra🥰 kuzular iyi şükür laren ayni laren uyumayan bebek taribiyke toprak ta iyi şükür senin minnak nasil sen nasilsin🥰💜

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısıyla cikarydi dişler korkum hepsinin birden gelmesi insallah zorluk cekmeden cikartirlar dişlerini presnsesler🙏🤲🥰

Allahimmm kimleri görüyorum eminemmmm kuzum sen nerdesin yaaaa offff özledim 🤭🤭🤭 iyiyim kuzum geldim geldim uzun aradan sonra🥰 kuzular iyi şükür laren ayni laren uyumayan bebek taribiyke toprak ta iyi şükür senin minnak nasil sen nasilsin🥰💜
Emine nerdesin canim ozledik yokluğun çok belli eminesiz bir uygulama düşünemiyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Ayy canım benim bende sizleri sohbetleri özlüyorum ama oruç beni etkiliyor kızım beni sömürüyor 🤣 birde ramazan başlamadan birkaç eşya aldım değiştirdim o kar geliyor yerleştirme temizlik misafirler de cabası kendime gelemedim bir türlü

Emine nerdesin canim ozledik yokluğun çok belli eminesiz bir uygulama düşünemiyorum
Canım elifim bende sizleri özledim valla. İşlerim var diye vakit bulamıyorum kendime gelemedim bir türlü

Tüm sayfalar yüklendi.