Kızçeme aldıklarım 👩‍👧💝🥰😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Kızçeme aldıklarım 👩‍👧💝🥰😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,433 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızçeme aldıklarım 👩‍👧💝🥰😍
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doqum yaptım 46qun önce kuşum çok saol Allah razı olsun daha quzelleri siz we iyi dilekte bulunanların olsun İnsaAllah 🤲🧡🥰
Allah'ım o zaman onu benim yerime öp kokla annesi 😍😍 rabbim sağlıklı yzun ömür versin inşallah .
Amin canım bende paşamı bekliyorum tabi daha çok var gelmesine 19+2 yiz daha 🤭

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 1183Ekli dosyayı görüntüle 1184Ekli dosyayı görüntüle 1185cobeşiqi babası beqendi ciwilden aldık 🤗 bebek arabası benim tercihim klasik alcaktim fiyat farkı yoktu takım olarak aldım 🥰 7 ay snra tayinciyiz normalde çocuk odası alcaktim qittiqm yerde alırım diye tercihim bu yönden oldu oqlum hala beşikte uyuyor mobilya beşik 6 7 yaşla uyumlu oqlum 3bucuk yasnda. Sizce iyimi etmişim 😊
Cok guzel cok tatlı Allahım bı avazda kucagına almak nasıp etsın gule gule kullan prensesin mısıl mısıl uysun annesını yormasın inşallah 🙏🙏🙏

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım o zaman onu benim yerime öp kokla annesi 😍😍 rabbim sağlıklı yzun ömür versin inşallah .
Amin canım bende paşamı bekliyorum tabi daha çok var gelmesine 19+2 yiz daha 🤭
Operim teyzosu Amin ecmain insaAllah 🤲 zamn çabuk qeciyo inan bi bakmssn doqms hızla büyüyor 🤭🥰 rabbim hayrlica kucaqna almayi bi awazda kurtulmayı nasıp etsin inşaAllah paşamzi 🤲🧡🌼😍😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok guzel cok tatlı Allahım bı avazda kucagına almak nasıp etsın gule gule kullan prensesin mısıl mısıl uysun annesını yormasın inşallah 🙏🙏🙏
Allah razı olsun kuşum kurtuldum 46 qun önce çok şükür darısı hayrlica sizin basinza insaAllah 🤲🧡 beni yoran bi bebek deqil teyzesi 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Operim teyzosu Amin ecmain insaAllah 🤲 zamn çabuk qeciyo inan bi bakmssn doqms hızla büyüyor 🤭🥰 rabbim hayrlica kucaqna almayi bi awazda kurtulmayı nasıp etsin inşaAllah paşamzi 🤲🧡🌼😍😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun kuşum kurtuldum 46 qun önce çok şükür darısı hayrlica sizin basinza insaAllah 🤲🧡 beni yoran bi bebek deqil teyzesi 🥰
Amin canım benim güzel dualarin için teşekkür ederim 😘

Ayşeburak

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 1183Ekli dosyayı görüntüle 1184Ekli dosyayı görüntüle 1185beşiqi babası beqendi ciwilden aldık 🤗 bebek arabası benim tercihim klasik alcaktim fiyat farkı yoktu takım olarak aldım 🥰 7 ay snra tayinciyiz normalde çocuk odası alcaktim qittiqm yerde alırım diye tercihim bu yönden oldu oqlum hala beşikte uyuyor mobilya beşik 6 7 yaşla uyumlu oqlum 3bucuk yasnda. Sizce iyimi etmişim 😊
Çok beğendim cnm sağlıkla kullansın bebişin
Bnde ne alıp almicagim konusunda şaşırmış durumdayım ikiz gebelik benimki
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah cnm 🤲☺️☺️

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Çok beğendim cnm sağlıkla kullansın bebişin
Bnde ne alıp almicagim konusunda şaşırmış durumdayım ikiz gebelik benimki
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah cnm 🤲☺️☺️
Ikizmi masaAllah 🥰 rabbim bi awazda kurtarsın insaAllah kuşum 🤲🧡 bende çok kararsız kalarak aldım şimdi hiç pişman deqilim misafurlik yada qezme olsun puset çok kullanışlı ewin içinde bile yeni doqms kirkli bebeqmle sarma sardım qun aşırı poqaca yaptım tatlılar yaptım puset sayesinde sizinki ikiz bilmiyorum nasıl olur ama çok yardımcı we qerekli bisey walla

Ekli dosyayı görüntüle 1183Ekli dosyayı görüntüle 1184Ekli dosyayı görüntüle 1185beşiqi babası beqendi ciwilden aldık 🤗 bebek arabası benim tercihim klasik alcaktim fiyat farkı yoktu takım olarak aldım 🥰 7 ay snra tayinciyiz normalde çocuk odası alcaktim qittiqm yerde alırım diye tercihim bu yönden oldu oqlum hala beşikte uyuyor mobilya beşik 6 7 yaşla uyumlu oqlum 3bucuk yasnda. Sizce iyimi etmişim 😊
Canımmmm hepsi çok hoş çok beğendim 😊 güle güle huzurla sağlıkla kullanın kullansın

Ayşeburak

Kayıtlı Üye
rank
Ikizmi masaAllah 🥰 rabbim bi awazda kurtarsın insaAllah kuşum 🤲🧡 bende çok kararsız kalarak aldım şimdi hiç pişman deqilim misafurlik yada qezme olsun puset çok kullanışlı ewin içinde bile yeni doqms kirkli bebeqmle sarma sardım qun aşırı poqaca yaptım tatlılar yaptım puset sayesinde sizinki ikiz bilmiyorum nasıl olur ama çok yardımcı we qerekli bisey walla
Saol cnm Allah razı olsun ☺️☺️🤗

Keziban 🦋

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 1183Ekli dosyayı görüntüle 1184
Ekli dosyayı görüntüle 1185beşiqi babası beqendi ciwilden aldık 🤗 bebek arabası benim tercihim klasik alcaktim fiyat farkı yoktu takım olarak aldım 🥰 7 ay snra tayinciyiz normalde çocuk odası alcaktim qittiqm yerde alırım diye tercihim bu yönden oldu oqlum hala beşikte uyuyor mobilya beşik 6 7 yaşla uyumlu oqlum 3bucuk yasnda. Sizce iyimi etmişim 😊
Ahh birtanemmm ne kadar güzel secim yapmissiniz 💐

Tüm sayfalar yüklendi.