Kızım 16 aylık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Sibelhasan0909 tarafından oluşturulan Kızım 16 aylık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 443 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım 16 aylık
Konbuyu başlatan Sibelhasan0909
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Agahhaha kız Kayra da öyle canı çok yanmadığı sürece düşünce nanne düştü der sonra güler 😂😂. Birde kendi kendine alkış der kendine alkış yapar bir şeyi yapınca 😂😂
Aynen benimki de öyle ama anne falan demiyo hala normal mi acaba sadece 2 kelime baba ve meme bide mama yani uykudan uyanınca bile mama diye ağlıyo acaba benim adımı mama diye mi kodladı aklında anlamadım 😅

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 9 12 aylarda birkaç adım atiodu bı iki defa düştü sonrlaari emekleme başladı o gün bugün yurumuyo korkuyo nasıl yenebiliriz ayağa kalkıp tutuna falan yuruyo ama kendi başına hemen emeklemeye geciyo
Canım hiç endişe etme benim kızım 17 aylıkken yürüdü ben artık ümidi kesmiştim şimdi yürürken uçuyor resmen onlar zamanı geldiğinde keyifleri istediğinde yürüyor bende çok uğraştım nafile bi gün kendi kalktı patır patır yürüdü valla sonra dedim boşu boşuna yorgunum kendimi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen benimki de öyle ama anne falan demiyo hala normal mi acaba sadece 2 kelime baba ve meme bide mama yani uykudan uyanınca bile mama diye ağlıyo acaba benim adımı mama diye mi kodladı aklında anlamadım 😅
Kız biz kayraya anne dedirtene kadar canımız çıktı . Şükür şimdi her şeyi diyor ama 18. Ayından sonra daha çok konulmaya başladı. Düstü diyor soğuk diyor yemek sıcaksa sıcak diyor üşüdüğünde çok soğuk diyor. Anne anneanne baba dede dayı ayı sonra sar sar. Makara şarkısı var onu bile komple söylüyor sen düşün 😂😂. Kırıldı diyor al ver sonra kalk ay o kadar çok var ki bunların hepsini onun konuşma şivesi ile yazsam 😂😂gülmekten ölürüz. Zamanla konuşur canım bende bir an hiç konuşmayal sanıyordum ama maşallah 2 aydır dili baya çözüldü bol bol konuş onunla her şeyin ismini söyle sonra bu ne annem de sen tekrardan adını söyleyip ona söyleyetmeye çalış . Yada eşin şey yapsın hadi anneyi çağıralım oğlum desin anne diye bağırsın sende efendim de bir kaç kez bunu onun yanında tekrar edin ve ondan da söylemesini isteyin biz Kayra ya böyle öğrettik 😂😂

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Kız biz kayraya anne dedirtene kadar canımız çıktı . Şükür şimdi her şeyi diyor ama 18. Ayından sonra daha çok konulmaya başladı. Düstü diyor soğuk diyor yemek sıcaksa sıcak diyor üşüdüğünde çok soğuk diyor. Anne anneanne baba dede dayı ayı sonra sar sar. Makara şarkısı var onu bile komple söylüyor sen düşün 😂😂. Kırıldı diyor al ver sonra kalk ay o kadar çok var ki bunların hepsini onun konuşma şivesi ile yazsam 😂😂gülmekten ölürüz. Zamanla konuşur canım bende bir an hiç konuşmayal sanıyordum ama maşallah 2 aydır dili baya çözüldü bol bol konuş onunla her şeyin ismini söyle sonra bu ne annem de sen tekrardan adını söyleyip ona söyleyetmeye çalış . Yada eşin şey yapsın hadi anneyi çağıralım oğlum desin anne diye bağırsın sende efendim de bir kaç kez bunu onun yanında tekrar edin ve ondan da söylemesini isteyin biz Kayra ya böyle öğrettik 😂😂
Ya zaten şimdi bile çok konuşkan sürekli ağzında kelimeler üretmeye çalışıyo söyleniyo sürekli ama net kelimeler çıkmıyor ağzından annemm demesini okadar çok istiyorum kii ❤️♥️ inşallah duyarım ağzından bide öyle deneriz 🥰 teşekkür ederim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ya zaten şimdi bile çok konuşkan sürekli ağzında kelimeler üretmeye çalışıyo söyleniyo sürekli ama net kelimeler çıkmıyor ağzından annemm demesini okadar çok istiyorum kii ❤️♥️ inşallah duyarım ağzından bide öyle deneriz 🥰 teşekkür ederim
Oyyy yerim ben onu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
O zaman endişe etme Kayra da ilk zamanlar öyleydi annem hep 1 2 aya daha net konuşur kızım der dediği gibi de oldu miniğinde dedikleri yakında anlaşılır merak etme 😘

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.