Kızım ameliyata girdi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Kızım ameliyata girdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,129 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Kızım ameliyata girdi
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doktor ışıkla bakarken gözüne bir tuhaflık var bir göz doktoruna görünün dedi, geçmiş olsun siziin nesi var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun çok teşekkür ederim inşallah az zararla atlatırız 😔
İnşallah canım inşallah 🤲🏻

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl oldu kızınız iyi mi
Arada irkilerek uyanıyor 😔 memeyi bırakmak istemiyor narkoz için mecbur aç bırakıyorum ondan galiba yine vermeyeceğim sanıyor 🥺 15 gün sonra ölçüm var 1 ağustosta da kontrol o zaman belli olacak işe yaradı mı, bir de genetikten sonuç çıkarsa onda da her şeyi tespit edemiyorlarmış bilmiyorum daha 5 aylık o hala gülüyor ediyor farkında değil hiç bir şeyin 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Arada irkilerek uyanıyor 😔 memeyi bırakmak istemiyor narkoz için mecbur aç bırakıyorum ondan galiba yine vermeyeceğim sanıyor 🥺 15 gün sonra ölçüm var 1 ağustosta da kontrol o zaman belli olacak işe yaradı mı, bir de genetikten sonuç çıkarsa onda da her şeyi tespit edemiyorlarmış bilmiyorum daha 5 aylık o hala gülüyor ediyor farkında değil hiç bir şeyin 😔
Kurban olurum ya rabbim bir an önce her şeyi açığa çıkarıp minik prensese şafi ismi ile şifa olsun inşallah 🤲🏻

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Dualarınıza ihtiyacımız var, Rabbim çocuklarımızı bize bağışlasın, ihtiyacı olanlara şifa versin inşAllah 🤲🥺
Rabbim şafi isminin hürmetine şifa versin merak etme üzülme bunlar hep imtihan yeter ki miniğin şifaya kavuşsun benim de 2 kardeşim genetik bir hastalık yüzünden sürekli hastanedeler zor bir süreç tam olarak geçecek bir şey değil ama buna da şükür diyoruz Ankara'da intergen laboratuvarı var yurtdışına yolluyorlar kanı 4 ayda geldi bizim sonuçlar maalesef tedavisi yok

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kurban olurum ya rabbim bir an önce her şeyi açığa çıkarıp minik prensese şafi ismi ile şifa olsun inşallah 🤲🏻
Amin inşallah Allah razı olsun🥺
Rabbim şafi isminin hürmetine şifa versin merak etme üzülme bunlar hep imtihan yeter ki miniğin şifaya kavuşsun benim de 2 kardeşim genetik bir hastalık yüzünden sürekli hastanedeler zor bir süreç tam olarak geçecek bir şey değil ama buna da şükür diyoruz Ankara'da intergen laboratuvarı var yurtdışına yolluyorlar kanı 4 ayda geldi bizim sonuçlar maalesef tedavisi yok

Bizim ailede de bir şey yok böyle anlamadık neden oldu 😔

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah Allah razı olsun🥺

Bizim ailede de bir şey yok böyle anlamadık neden oldu 😔
Bizim de yoktu anne tarafı baba tarafı kimsede yoktu soy ağacı çıkarıldı kimsede olmamış o hastalık şekli biz de anlamadık doktora sorduk belki farklı bir türü vardır tanı konamamıştır falan ama bu tür sizinkilerde ilk defa bu şekilde çıkmıştır birçok farklı çeşidi var dedi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bizim de yoktu anne tarafı baba tarafı kimsede yoktu soy ağacı çıkarıldı kimsede olmamış o hastalık şekli biz de anlamadık doktora sorduk belki farklı bir türü vardır tanı konamamıştır falan ama bu tür sizinkilerde ilk defa bu şekilde çıkmıştır birçok farklı çeşidi var dedi
Piyango denk gelmez ama bu denk gelmiş yani, ne kadar şanslıyız 😔

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Yavrum ya kıyamam rabbim tez vakitte şifasını versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.