Sorum var Kızım durmuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belinay Annesi tarafından oluşturulan Kızım durmuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,437 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım durmuyor
Konbuyu başlatan Belinay Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cümlemizden razı olsun kuzum 🤲🏻. Valla ya birde şu hastane İşleri daha da yıprattı bakalım ne zaman hastaneye gitmemey başlayacaz
Bakalım cnm inan git gel bir maraton zaten doğumdan sonrada gidicez bebisler sağlıklı olsunda o bize ytrrli kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay cok uzuldum Allah mekanin cennet etsin.
Aslinda anneler tam baska oluyolar kizlarina karsi.Belki bilmeden kalbini falan kirmissin canim oncun oyle.
Amin insallh saol cnm bnm ya cmm hamilelik stresi oluyo yani kırsal bile .bunu yapması çok yanlış insanız sonuçta kirabiliyoz3kirilabiliyoz ama işte nerde yaptini düşman bile yapmaz ben tek başıma herseyin üstesinden geliyorum onun umrunda deilim işine gelmeyince konusmuyo işte

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bakalım cnm inan git gel bir maraton zaten doğumdan sonrada gidicez bebisler sağlıklı olsunda o bize ytrrli kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin insallh saol cnm bnm ya cmm hamilelik stresi oluyo yani kırsal bile .bunu yapması çok yanlış insanız sonuçta kirabiliyoz3kirilabiliyoz ama işte nerde yaptini düşman bile yapmaz ben tek başıma herseyin üstesinden geliyorum onun umrunda deilim işine gelmeyince konusmuyo işte
Aynen öyle balım onların canı sağolsun 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar