Kızım hasta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Aysima-lisa`nın annesi tarafından oluşturulan Kızım hasta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 221 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım hasta
Konbuyu başlatan Aysima-lisa`nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Aysima-lisa`nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar günaydın güzel anneler. Yardımınıza ihtiyacım var 4 aylık kızım var hasta oldu grip ve doktorun verdıgı ilacı kullandık exstaradan buhar makınesı verdi onu kullanıyorum hala gecmedi bogazında vok kötü balgam var uyumakta zorlanıyor uyusada az bir süre sonra kalkıyor aglayacam derken balgam dan sesi kesiliyor sankı ne yapabilirim basına gelen varmı ne uyguladı yardımınıza ıhtoyacım var

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar günaydın güzel anneler. Yardımınıza mihtiyacım var 4 aylık kızım var hasta oldu grip ve bütünüdoktorun verdıgı ilacı kullandık exstaradan buhar makınesı verdi onu kullanıyorum hala gecmedi bogazında vok kötü balgam var uyumakta zorlanıyor uyusada az bir süre sonra kalkıyuor aglayacam derken balgam dan sesi kesiliyor sankı ne yapabilirim basına gelen varmı ne uyguladı yardımınıza ıhtoyacım var
Günaydın canım buhar makinasıni kullan iyi gelir içine bebek viksi sulandırıp koy onun buharı da iyi gelir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar günaydın güzel anneler. Yardımınıza ihtiyacım var 4 aylık kızım var hasta oldu grip ve doktorun verdıgı ilacı kullandık exstaradan buhar makınesı verdi onu kullanıyorum hala gecmedi bogazında vok kötü balgam var uyumakta zorlanıyor uyusada az bir süre sonra kalkıyor aglayacam derken balgam dan sesi kesiliyor sankı ne yapabilirim basına gelen varmı ne uyguladı yardımınıza ıhtoyacım var
Sütünle burnunu aç oda havası nemli olması çok önemli başını hafif yüksekte yatır buhar veriyorsun devam et zamanla düzelir geçmiş olsun

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Fizyolojik serum la burnunu açın burnu da tıkalı olabilir çok rahatlatıyo geçmiş olsun meleğe ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.