Kızım hasta 😕😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zanazarina tarafından oluşturulan Kızım hasta 😕😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 831 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım hasta 😕😔
Konbuyu başlatan Zanazarina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar kızım üşütmüş öksürüyor burnu akıyor bi hafta arayla iki defa doktora götürüp serum verdiler. Şurup içmeyi sevmiyor zorla veriyorum. Istahi da yok önerebileceğiniz bisi var mı lütfen yardımcı olun dua edin 😕🙏

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar kızım üşütmüş öksürüyor burnu akıyor bi hafta arayla iki defa doktora götürüp serum verdiler. Şurup içmeyi sevmiyor zorla veriyorum. Istahi da yok önerebileceğiniz bisi var mı lütfen yardımcı olun dua edin 😕🙏
Cnm o dert bendede var kizim prameture ji cocuk en ufak biseyden hemen aliyo her yolu denedim pekmezle tereyagini erit diyen oldu bircok bisey dedilwr burdan sagolsunlar ama prameture oldugu icin antibiyotik siz gecmedi malesef doktor balgam sokucu ve antibiyotik verdi oksurmekten cigerleri sokuldu yavrumun ama neyseki sukur bugun biraz daha iyi oldu

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Cnm o dert bendede var kizim prameture ji cocuk en ufak biseyden hemen aliyo her yolu denedim pekmezle tereyagini erit diyen oldu bircok bisey dedilwr burdan sagolsunlar ama prameture oldugu icin antibiyotik siz gecmedi malesef doktor balgam sokucu ve antibiyotik verdi oksurmekten cigerleri sokuldu yavrumun ama neyseki sukur bugun biraz daha iyi oldu
Tşk ederim canım geçmiş olsun kızına inşallah. Bende veriyorum şurupfalan bakalım

...

Moderator
Mod
rank
Geçmiş plsun canım.Ne kadarlık kızın.

...

Moderator
Mod
rank
Saol canm 2 yaşında
Bir tatlı kaşığı bala yarım çay kaşığı zencefil birkaç damla limon karıştırıp verebilirsin canım.Birde bir tatlı kaşığı bal veya pekmeze fındık kadar tereğını eritip birkaç damla limon damlatıp bu karşımıda verebilirsin.Ben çocuklarıma hep yaparım.Çok faydalı bağışıklıklarını güçlendiriyor.sabah akşam veriliyor.

Geçmiş olsun canım benim kızlarımda hasta sanırım salgın var çünkü bütün çocuklar hasta Allahim onları korusun inşallah bi an önce iyilesirler

Tüm sayfalar yüklendi.