Sorum var Kızım kilo almıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpeğin annesi tarafından oluşturulan Kızım kilo almıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 672 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım kilo almıyor
Konbuyu başlatan İpeğin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü
Kızlar günaydın benim kızım 10 Mayıs'ta doğdu ve şuan 3 aylık doğduğunda kilosu çok iyiydi 4 kilo doğdu ve şuan 3 . Ayında sadece 5 buçuk kilo hiç gelişimi olmuyor kilo almıyor 2 haftadır mamaya başladım Aptamil kullanıyorum acaba mamayı mı değiştirsem yardım edin lütfen
2 haftalık daha kısa bi süre canım takip et bende aptamil kullanıyorum kızıma yarıyor

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günaydın benim kızım 10 Mayıs'ta doğdu ve şuan 3 aylık doğduğunda kilosu çok iyiydi 4 kilo doğdu ve şuan 3 . Ayında sadece 5 buçuk kilo hiç gelişimi olmuyor kilo almıyor 2 haftadır mamaya başladım Aptamil kullanıyorum acaba mamayı mı değiştirsem yardım edin lütfen
Cnm saglikliylasa kiloyu kafana takma her şekilde kilo alır benim bebegim 2000 kilo doğdu 35 haftalikti suan 6 ayına giricek 10 gün sonra 9 300 kilo da sağlığı yerinde çok sukur

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende mayısın 24 ünde doğum yapdim aramızda çok yok seninle 3300 doğdu en son tartildiginda 5530 du bence kilosu normal dokdorunuz bişey demiyorum bende Aptamil kullanıyorum günde iki kere veriyorum bazen sutum yetmiyo ben memnun kaldım tabi her bebeğe her mama yaramayabilir

Tüm sayfalar yüklendi.