Kızım konuşmuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Cemrezeynep tarafından oluşturulan Kızım konuşmuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,574 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım konuşmuyor
Konbuyu başlatan Cemrezeynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ah kuuzm ah bizim kayra da şu son 2 aydır öyle 2 yaş sendromu gümbür gümbür geldi bziim uyku düzenimizi bozmadı ama bizde oyunları fırlatma, sebepsiz ağlamalar, paylaşmayı unutma her şey benimciliklwr başladı. İstediği bir şeui yapmayınca ağlama moduna geçiyor inadına yapmıyorum sürekli onunla konuşuyorum ama yok . Normalde beni dinler eder şu son 2 gündür oda yok beni dinliyor ama cevap vermiyor bilerek. Parkta bile oyuncakları paylaşırdı o oynarken başlası dokununca direk anne anne diyor beraber oynayın diyorum tam onu ikna ediyorum başka çocuk geliyor kayraya vermeyınce buda öyle yapmaya başlıyor 🤦🏻‍♀️. Bakalım ne zaman geçecek bu huylar . Ben baktığımda atak dönemü 4 yaşına kadar sürüyor yazıyor bazı yerde 3 yşına kadar diyor bekliyoruz bakalım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve hazırlıklı ol yakında her şeye yoğa vara her şeye hayır demeye başlayacak. Eve gidelim mi diyorum yol parka diyorum yok yemek diyorum yok uyuöa yok her şeye yok diyor 😂😂. Evde çıldırıyoruz eşimle 😂😂hele ağladı mı her şeye yok diyor ağlarken kucağa gelip oda oda gezdirmemizi istiyor geçen şuana kadar hiç uyumadığı odasında uyumak istedi ilk başta bir ağlama krizi yaşadık ardından kucağıma geldi sonra odasında yatağını gösterdi orada beraber yatarken uyumuşuz düşün. Ara ara yerde yatıyor yapma diyorum yok sandalyede uyuyor 😂😂gidiyor ayra nın yanına yatıyor
Bizde yoklar başladı bile no diyor her şey no no bi de parmak sallıyor ısırmak istiyorum başta kızdırıyor sonra anniş maviş babiş ayy bebiişş diyor güya babası beni kızdırmış kendi değil yani öyle demek istiyor galiba bilmiyorum 🤣 dün babasının yanında emmek istedi 2 saniye geçti geçmedi bi ısırdı tabi can havliyle bi bağırdım babasına bakıp baba anniş uff baba no diyor tutamadık kendimizi güldük yüz buldu şımardı gece uyuyacak diye aldım yine ısırdı bu sefer kendi güldü ciddi olmam gerekiyor ama o kadar masum ki tutamıyorum kendimi 😃

Yok ya çok haklısın çok zorlanıyorum ben de, sanki aldılar benim kızı bambaşka bi çocuk bıraktılar 🥲 Sen Bakırköy’e ben Manisa’ya artık bu bebişler bizi zorunlu tatile çıkaracak belli 😬 Benim kardeşimde falan hiç görmedik böyle şeyler hep dua ederdim onun gibi bebeğim olsa diye ama kabul olmamış belli oldu 🥲
O zorunlu tatil bile çok iyi gelir diye düşünmüyor değil biraz kafa dinlerim de işte analık bu uykusunda bile özlüyor insan 🥲

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Bizde yoklar başladı bile no diyor her şey no no bi de parmak sallıyor ısırmak istiyorum başta kızdırıyor sonra anniş maviş babiş ayy bebiişş diyor güya babası beni kızdırmış kendi değil yani öyle demek istiyor galiba bilmiyorum 🤣 dün babasının yanında emmek istedi 2 saniye geçti geçmedi bi ısırdı tabi can havliyle bi bağırdım babasına bakıp baba anniş uff baba no diyor tutamadık kendimizi güldük yüz buldu şımardı gece uyuyacak diye aldım yine ısırdı bu sefer kendi güldü ciddi olmam gerekiyor ama o kadar masum ki tutamıyorum kendimi 😃

O zorunlu tatil bile çok iyi gelir diye düşünmüyor değil biraz kafa dinlerim de işte analık bu uykusunda bile özlüyor insan 🥲
Ay var ya eşimin başının etini yiyorum azıcık parka götür kafa dinleyeyim diye 10 dakika sonra dayanamayıp yanlarına gidiyorum 🤭

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ne kadar ciddi olursan o kadar erken bırakır yaptığı şeyleri . Bizde zor tutuyoruz hatta bazen kahkaha atıyoruz ama işte . Dün bie düştü kayra ağzının için kan içinde kaldı bugün baktım alt dudağının içi boydan boya yarılmış. Rahat durmuyor 🤦🏻‍♀️. Bugun yinw düştü ne ara ne yaptığı belli değil 😂😂canı sıkıldıkça ayrayı uyandırıp anne uyandı diye bağırıyor bana 😂😂sorsan kendi kendine uyandı. Dün babasına bardağı veriyor kola yok diye uyarıyor babasını ben duyuyorum sonra beni çağırıp anne veymiyoo diye ağlıyor 😂😂

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ay var ya eşimin başının etini yiyorum azıcık parka götür kafa dinleyeyim diye 10 dakika sonra dayanamayıp yanlarına gidiyorum 🤭
Hepimiz aynıyız biz akıllanmayız 😅

Ne kadar ciddi olursan o kadar erken bırakır yaptığı şeyleri . Bizde zor tutuyoruz hatta bazen kahkaha atıyoruz ama işte . Dün bie düştü kayra ağzının için kan içinde kaldı bugün baktım alt dudağının içi boydan boya yarılmış. Rahat durmuyor 🤦🏻‍♀️. Bugun yinw düştü ne ara ne yaptığı belli değil 😂😂canı sıkıldıkça ayrayı uyandırıp anne uyandı diye bağırıyor bana 😂😂sorsan kendi kendine uyandı. Dün babasına bardağı veriyor kola yok diye uyarıyor babasını ben duyuyorum sonra beni çağırıp anne veymiyoo diye ağlıyor 😂😂
Offf o düşmeler 🤦‍♀️ Doğa 18 ayını bitirmek üzere çoğunlukla benimle uyur pek hareketli uyumuyor diye rahatlıkla bırakıp diğer odalardaki işlerimi halledebiliyorum şimdiye kadar yataktan hiç düşmemişti geçen salı kahvaltı hazırlıyorum eşim de balkonda 🚬 neyse bi ses geldi hemen arkasından yavrum ağladı odaya nasıl koştum bilmiyorum elim ayağım buz kesti kafa üstü düşmüş tuttum çıkardım gözlerim karardı kan gördüm sandım başladım ağlamaya eşim geldi aldı ikimizin de yüzünü yıkadı bak bir şey yok dedi zavallı adam neye uğradığını şaşırdı hangimizi susturacağını bilemedi şu aralar bayağı kötü ya hiç durmuyor roket mübarek daha ilerisini düşünemiyorum kolu bacağı kafası mor

Son düzenleme:

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hepimiz aynıyız biz akıllanmayız 😅

Offf o düşmeler 🤦‍♀️ Doğa 18 ayını bitirmek üzere çoğunlukla benimle uyur pek hareketli uyumuyor diye rahatlıkla bırakıp diğer odalardaki işlerimi halledebiliyorum şimdiye kadar yataktan hiç düşmemişti geçen salı kahvaltı hazırlıyorum eşim de balkonda 🚬 neyse bi ses geldi hemen arkasından yavrum ağladı odaya nasıl koştum bilmiyorum elim ayağım buz kesti kafa üstü düşmüş tuttum çıkardım gözlerim karardı kan gördüm sandım başladım ağlamaya eşim geldi aldı ikimizin de yüzünü yıkadı bak bir şey yok dedi zavallı adam neye uğradığını şaşırdı hangimizi susturacağını bilemedi şu aralar bayağı kötü ya hiç durmuyor roket mübarek daha ilerisini düşünemiyorum kolu bacağı kafası mor
Ah ah valla çocuk büyütmek çok zor . Artık belirli bir yaşa kadar düşe kalka büyüyecekler sanırım kayra bugunde sandalyeden inerken kafasını vurdu düşün kafası mor şimdi de bir tramvayı atlatmadan diğeri başlıyor . Ayrayı uyuttum şimdi anne gaydeş çık diyor 😂😂yanına çıkacak bazaya normalde boyu yetmiyor tabi küçük komidinlere basıp çıkıyor beyefendi 😂😂

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ah ah valla çocuk büyütmek çok zor . Artık belirli bir yaşa kadar düşe kalka büyüyecekler sanırım kayra bugunde sandalyeden inerken kafasını vurdu düşün kafası mor şimdi de bir tramvayı atlatmadan diğeri başlıyor . Ayrayı uyuttum şimdi anne gaydeş çık diyor 😂😂yanına çıkacak bazaya normalde boyu yetmiyor tabi küçük komidinlere basıp çıkıyor beyefendi 😂😂
Aysenur umut besikten düştü kendini atti yere 😢😢😢 öyle korktumki aklım çıktı birşey olurmu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar