Kızım yataktan düştü 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Kızım yataktan düştü 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,345 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım yataktan düştü 😭
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervee

Kayıtlı Üye
rank

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kızım 6 aylıkken yataktan düştü halının üstüne düştü Allah'tan halı biraz kalındı bişey olmadı canım 😣 artık korktum yanımda uyutmadım yatakta ,beşiğine koydum hep
Normalde sürekli gözüm üstünde oluyor kuzum sabah çok yorulmuştum temizlik yaptım yorgunluktan uyuya kalmışım işte o arada düşmüş ☹️

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Normalde sürekli gözüm üstünde oluyor kuzum sabah çok yorulmuştum temizlik yaptım yorgunluktan uyuya kalmışım işte o arada düşmüş ☹️
Bende aynı şekil senin gibi balım temizlik yaptım baktım uyandı süt verdim yanında uyuya kalmışım bir baktım gümm diye bir ses geldi direk gözümü açtım dedim o ses ne beşiğe baktım kızım beşikte yok sonra aklıma geldi yatağın üstünde uyumuş hemen koştum yatağın diyer tarafına bi baktım gözlerini açmış ağladı 😣😕Allah korudu onların melekleri var 🥰🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yatakta uyutma canım beşiği varsa beşiğinde koy yoksada yerde uyut ben hep öyle yaptım düştükten sonra oğlumda öyle yapıcam ya yerde uyutucam yada beşiğine koyucam

Bende aynı şekil senin gibi balım temizlik yaptım baktım uyandı süt verdim yanında uyuya kalmışım bir baktım gümm diye bir ses geldi direk gözümü açtım dedim o ses ne beşiğe baktım kızım beşikte yok sonra aklıma geldi yatağın üstünde uyumuş hemen koştum yatağın diyer tarafına bi baktım gözlerini açmış ağladı 😣😕Allah korudu onların melekleri var 🥰🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yatakta uyutma canım beşiği varsa beşiğinde koy yoksada yerde uyut ben hep öyle yaptım düştükten sonra oğlumda öyle yapıcam ya yerde uyutucam yada beşiğine koyucam
Beşiği var kuzum işte uyuya kalmışım maalesef emzirmek için alıyorum yanıma uyuya kalmışım o sırada 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar