Kızımda doğum lekesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Kızımda doğum lekesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 562 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Kızımda doğum lekesi
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Benim cocugumun göz kapaginda vardi, zor dogumlarda damar catlamasindan kaynaklaniyor hafif hafif zeytinyagi ile masaj yapabilirsiniz, yakinda geçer demisti, suan 8 aylik ve çok şükür gecti

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Benim cocugumun göz kapaginda vardi, zor dogumlarda damar catlamasindan kaynaklaniyor hafif hafif zeytinyagi ile masaj yapabilirsiniz, yakinda geçer demisti, suan 8 aylik ve çok şükür gecti
Doğumumuz çok zordu gerçekten kuzumun dudağının üstünde burnunda alnında göz kapağında var. Bazen kayboluyor ama ağlayınca sanki daha da artıyor. Kuzumun yüzünde iz kalırsa çok üzülürüm elimden geleni yaptım onu korumak için

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Valla canım bnm bildiğim o kirmiziliklar ciğer gül et vb hamileyken bunlardan birini elleyip nerene dokunduysan orada cikiyo bnde inanmazdım böyle şeylere ama taki arkadaşımın çocuğunda olana kadar ciğer doğrarken yüzünü kasimis yüzünde var sonra bıçağın ucuyla bacağını kasimis tam kasidigi yerde çizik çizik var bnm bildiğim bu 🤷‍♀️🤷‍♀️
Evet bende öyle biliyorum katılıyorum da canım kardeşim de ciğeri yedi dizine sürttü bilerek elini ve yeğenimin aynı yerinde doğum lekesi var hala duruyor

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Doğumumuz çok zordu gerçekten kuzumun dudağının üstünde burnunda alnında göz kapağında var. Bazen kayboluyor ama ağlayınca sanki daha da artıyor. Kuzumun yüzünde iz kalırsa çok üzülürüm elimden geleni yaptım onu korumak için
Benim kızımında gözünün üzerinde vardı zamanla kayboldu üzülme zamanla geçiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar