Sorum var Kızımı agayagi biraz çay döküldü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Kızımı agayagi biraz çay döküldü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 485 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızımı agayagi biraz çay döküldü
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızım ayağına çay döküldü biraz su toplamis hematen iyi geliyor Muş yarın alacaz başka ne yapmak lazım külot çorap giydirmeyim mi ki
Külotlu çorabı 3 5 gün giydirme su toplamissa 2 derece yaniktir ilk yandığı gibi patates rendeleyip surseydiniz yada bal hematen de ilk yanık için iyi silverdin de yanık icin iyi

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Benim de küçükken yanmış tandırda aynen şu topladı kilotlu çorap ta daha çok yanıyordu koydeydik ilk doktor bilmezdik yanık suyu vardı öyle geçti işte internet sarın diyor sarsak mi ki

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim de küçükken yanmış tandırda aynen şu topladı kilotlu çorap ta daha çok yanıyordu koydeydik ilk doktor bilmezdik yanık suyu vardı öyle geçti işte internet sarın diyor sarsak mi ki
Çok yanık değilse 5-20 dakika akan ılık tazyiksiz suya tutman lazım biz ilkyardım dersinde öyle gördük ama üçüncü dereceyse hastaneye götürmen lazım

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar