Kızımın ateşi var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde İkraNur'annesi💕💕 tarafından oluşturulan Kızımın ateşi var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 381 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızımın ateşi var
Konbuyu başlatan İkraNur'annesi💕💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Atesi varsa ilk once ince goydir, dusmuyorsa ılık bir dus aldir, yine iyi gelmiyorsa ates düşürücü ver bacim. Benim cocugumun atesi 39.5 larda iken bunlari yaptim ve ates düşürücü verdigimde de ilik su ile islatilmis bezi de eklem yerlerine( koltuk altina, alnina, kollarinda bilege ve dirsege, bacakta da bilege ve dize) koydum, devamli dus aldirip hasta etmemek icin. Hala dusmuyorsa hemen bir acile git bacim.
Bu arada atesi kac derecelerde? Ve kizin kaç aylık?

Geçmiş olsun

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar kızım ateşi var dün akşamdan beri bı düşüyor bı çıkıyor ne iyi gelir ateş düşürücü verdim ama çok ta iyi gelmedi
canım Öncelikle geçmiş olsun ateşi düşürmek için ilk etapta soğuk kompleks uygula istersen daha sonra eğer 15 dakika içinde hala ateşi düşmesi Ateş düşürücüler dönüşümü olarak verebilirsin Daha sonra kızın kaç aylık bilmiyorum ama su veriyormuşsun Eğer su veriyorsan da içine az bir miktarda sirke koy onunla birlikte içsin ateşinin düşmesine gerçekten yardımcı oluyor

İkraNur'annesi💕💕

Kayıtlı Üye
rank
Atesi varsa ilk once ince goydir, dusmuyorsa ılık bir dus aldir, yine iyi gelmiyorsa ates düşürücü ver bacim. Benim cocugumun atesi 39.5 larda iken bunlari yaptim ve ates düşürücü verdigimde de ilik su ile islatilmis bezi de eklem yerlerine( koltuk altina, alnina, kollarinda bilege ve dirsege, bacakta da bilege ve dize) koydum, devamli dus aldirip hasta etmemek icin. Hala dusmuyorsa hemen bir acile git bacim.
Bu arada atesi kac derecelerde? Ve kizin kaç aylık?

Geçmiş olsun
Sağol canım 8 aylık ılık bı tus aldirdim normalde suyu sevmez bugun iyi geldi her halde çıkmak istemedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canım Öncelikle geçmiş olsun ateşi düşürmek için ilk etapta soğuk kompleks uygula istersen daha sonra eğer 15 dakika içinde hala ateşi düşmesi Ateş düşürücüler dönüşümü olarak verebilirsin Daha sonra kızın kaç aylık bilmiyorum ama su veriyormuşsun Eğer su veriyorsan da içine az bir miktarda sirke koy onunla birlikte içsin ateşinin düşmesine gerçekten yardımcı oluyor
Teşekkür ederim canım soğuk kompleks uyguladim ama düşmedi simdi ılık bı duş aldırdım biraz daha su veriyorum ama içmiyor sütüm tek istiyor

Ilık suyla bı duş aldırdım şimdi uyuyor ateşi düştü ama ara ara düşüp yine çıkıyor bakicam artık inşallah yine çıkmaz çıksa bı sefer hastaneye götürucem

Son düzenleme:

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sağol canım 8 aylık ılık bı tus aldirdim normalde suyu sevmez bugun iyi geldi her halde çıkmak istemedi

Teşekkür ederim canım soğuk kompleks uyguladim ama düşmedi simdi ılık bı duş aldırdım biraz daha su veriyorum ama içmiyor sütüm tek istiyor

Ilık suyla bı duş aldırdım şimdi uyuyor ateşi düştü ama ara ara düşüp yine çıkıyor bakicam artık inşallah yine çıkmaz çıksa bı sefer hastaneye götürucem
Canım doktora götürdün mü peki hani belki antibiyotiklik bir durum var hani bebeğinin Belki enfeksiyon var enfeksiyon Ateş yapabilir kaç aylık bu arada

Nisa.

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle geçmiş olsun bacım bi bezi ilik suyla ıslat govdesinin us kismini ıslak bezle sar bi yarim saat öyle beklet bide sürüp içir oyle yapmak coketkili oluyor yikamaktansa bu yöntem daha etkili oluyor benim kızım hastalandığında bize hastanede bize böyle yaptilar etkisini gördük biz

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
8 aylık .Doktora goturmedim canım duştan sonra uyutum simdi uyandı çok şükür ateşi düşmüş
Anladım kuzum Eğer ateşi çıkarsa dediğin gibi Bence hiç evde zaman kaybetme bir doktor muayene etmesinde fayda var

Öncelikle geçmiş olsun bacım bi bezi ilik suyla ıslat govdesinin us kismini ıslak bezle sar bi yarim saat öyle beklet bide sürüp içir oyle yapmak coketkili oluyor yikamaktansa bu yöntem daha etkili oluyor benim kızım hastalandığında bize hastanede bize böyle yaptilar etkisini gördük biz
Aynen canım bize de öyle yapmışlardı gerçekten çok faydası oluyor

İkraNur'annesi💕💕

Kayıtlı Üye
rank
Anladım kuzum Eğer ateşi çıkarsa dediğin gibi Bence hiç evde zaman kaybetme bir doktor muayene etmesinde fayda var

Aynen canım bize de öyle yapmışlardı gerçekten çok faydası oluyor
Ateşi yine çıktı bende acile götürdüm kızım girip olmuş dedi bogazi da biraz kirmizilik var dedi ates düşürücü ve antibiyotik yazdı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar