Sorum var Kizimin kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naziko tarafından oluşturulan Kizimin kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 747 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizimin kilosu
Konbuyu başlatan Naziko
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Naziko

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
3200 dogdum suan 14 gunluk olduk ama kilosi ayni dun kontrola gittik 3200 duruyo doktor biraz kizdi siksik emezir kilo almamis dedi dundan veri kizima bakinca aglasim geliyo arada 3 4 kez mamada vereyorum kandimi 5 dakika emeyo uykuya daliyo 10dakikadan sonra agliyo yena aynisi 5dakika emiyo uyuyo annelar napmaliyim boyla durumda sizinda basina gelan varmi fikirlarinizi alayim
Ee normal canım ilk 1 hafta kilo vermesi beklenir hatta bebeklerde sen emdişe etme alır bundan sonra ne güzel kilo vermemiş 🤦🏻‍♀️.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bizim ulkeda pekmazi bulabilirmiyim yarin arastirim sagol canim istamadan icim sikilyo bu aralar sinirlarim iyi degil bi anda herkeza kiziyorum oturub aglamaya basliyorum
Normal davranışlar canım. Yorgunluktan uykusuzluktan hormonlarda dengesiz tabi gayet normal canım sen mümkün olduğunca uykuya dikkat et

Durunun annesi

Kayıtlı Üye
rank
3200 dogdum suan 14 gunluk olduk ama kilosi ayni dun kontrola gittik 3200 duruyo doktor biraz kizdi siksik emezir kilo almamis dedi dundan veri kizima bakinca aglasim geliyo arada 3 4 kez mamada vereyorum kandimi 5 dakika emeyo uykuya daliyo 10dakikadan sonra agliyo yena aynisi 5dakika emiyo uyuyo annelar napmaliyim boyla durumda sizinda basina gelan varmi fikirlarinizi alayim
Cnm benim kız doğduğun da hiç uyumuyordu hep ağlardi ben de uyuması çok çok iyiyi amma uyurken sen sürekli kaldır emziri

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Ne bilim cocuk doktoru oyla diyinca korktum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canim ama okadar yorgun bitkinimki istahada yok vakt olunca uyumak istiyorum sut getirici hap kulanyorum biraz sutum artti gibi ama doymuyo geca 2 kez gunduz 1 kez mamada veryorum ama injeksonda veriyorum doktorum oyla dedi beberona Alissa sani emmiye bilir dedi

Evet canim ama okadar yorgun bitkinimki istahada yok vakt olunca uyumak istiyorum sut getirici hap kulanyorum biraz sutum artti gibi ama doymuyo geca 2 kez gunduz 1 kez mamada veryorum ama injeksonda veriyorum doktorum oyla dedi beberona Alissa sani emmiye bilir dedi

Dedigim gibi sarilikta fazla bolbol Emmasi tisini kakasini yapar sarilikda azalir dedi

Dedigim gibi sarilikta fazla bolbol Emmasi tisini kakasini yapar sarilikda azalir dedi

Askim suan kac kilo yani haftada kac grm alyosunuz
Anladım canım inşallah toparlar güzel kuzum😘 Benimde bebiş daha küçük 38 günlük anlıyorum ne çektiğini Rabbim kolaylık versin 🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım zaten bebekler sis doğuyor aynı kiloda kalmıyorlar ki emmesi de aynı benim oğlan gibi🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum aglama bebek bi kiloda alicak kilida vericek veya almayacak da tek saglikli olsun sen sık sık emzir kuzum 1 ay sonra emin ol.kilosu fark edecektir kafana takma uzme kendini benim kizimda cok zayif dogdu 2600 hastaneden 2500 ciktik bi sekilde emerek mamayla derken 2 ayda topladi kendini

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Dr niye kızdı anlamadım bebek doğunca sis oluyor zaten sonra zayıflayıp tekrar almaya başlıyor 1 ayda kilo almazsa o zaman uyarı yapıyorlar seni emzir doye öyle demiştir ağlama endişe etme kilo alıyorlar

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Dr niye kızdı anlamadım bebek doğunca sis oluyor zaten sonra zayıflayıp tekrar almaya başlıyor 1 ayda kilo almazsa o zaman uyarı yapıyorlar seni emzir doye öyle demiştir ağlama endişe etme kilo alıyorlar
Sarilik devam bolbol emizirmiyosun tanbelsin diye ama bi gorusta anladi dediklari dogru kandimi iyi hisetmiyodum kandima bakamiyodum bebesa nasl bakim kizmada haklidi

Kuzum aglama bebek bi kiloda alicak kilida vericek veya almayacak da tek saglikli olsun sen sık sık emzir kuzum 1 ay sonra emin ol.kilosu fark edecektir kafana takma uzme kendini benim kizimda cok zayif dogdu 2600 hastaneden 2500 ciktik bi sekilde emerek mamayla derken 2 ayda topladi kendini
Basda sanda ek mama verdinmi suan edeyomu mameda devam kandinida emiyomu benim korkum bu iste mamayi secib benim goksumu birakmasi

Basda sanda ek mama verdinmi suan edeyomu mameda devam kandinida emiyomu benim korkum bu iste mamayi secib benim goksumu birakmasi

Iyiki varsiniz asklarim hepiniz sagolun var olun tek tek cevab yazamadim ama okudum kusuruma bakmayin💖

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Sarilik devam bolbol emizirmiyosun tanbelsin diye ama bi gorusta anladi dediklari dogru kandimi iyi hisetmiyodum kandima bakamiyodum bebesa nasl bakim kizmada haklidi

T
Tembeldin kötü bir üslup olmuş lohusa bir anneye ben hem emzirdim mamada verdin ve ben o kadar kötüydüm ki bazı sarılırlar uzaya biliyor gerekli görse ışın verirdi zaten sen her yönden beslemeye devam et tembel değilsin ayrıca kimsenin kendini kötü hissettirmesine izin verme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar