Sorum var Kızimizi gördük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Kızimizi gördük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 543 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızimizi gördük
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bugün doktora gittik 29 hafta 4 günlük kızım boyu 40 cm kilosu 1.510 gram sizce ayına göre nasıl ya iyi mi birde kafası aşağı inmiş normal gözüküyor dedi doktorum zaten normali istiyorum rabbim hayırlısını versin de ama bir yandan korkuyorum çok mu zor normal sizce
Oyyy maşallah prensese tonton ve uzun olacak sanırım 😍😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Aynn kuzum öle olcak sana şey sorcaktim sen normal mi doğum yaptın benim değişir mi sence doktor normal dedi ama 🤗🤗💛😉😉💐💐💥zor mu olur kilolu bir bebek dogurmak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynn kuzum öle olcak sana şey sorcaktim sen normal mi doğum yaptın benim değişir mi sence doktor normal dedi ama 🤗🤗💛😉😉💐💐💥zor mu olur kilolu bir
Bence kilosu da gayet güzel maşallah, sağlıkla kavuşun annesi ❤️
Amin insallh cnm bnm sende sağlıkla kavuş onu bir kucağıma alim mis gibi koklayim öpüm iyi olsun o bana ytrli 💛💛🥰😍😍🐣😻🤲🌍🧿🧿

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynn kuzum öle olcak sana şey sorcaktim sen normal mi doğum yaptın benim değişir mi sence doktor normal dedi ama 🤗🤗💛😉😉💐💐💥zor mu olur kilolu bir bebek dogurmak
Valla çok istedim normal ama 😂😂 enfeksiyon yüzünden sezeryam oldum balım korkma doktorun ileride sana söyler zaten duruma göre kimsenin doğum hikayesini dinleme balım her doğum kendine özeldir rabbim sağ salim vaktinde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 bir avazda kurtulun hepiniz 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün doktora gittik 29 hafta 4 günlük kızım boyu 40 cm kilosu 1.510 gram sizce ayına göre nasıl ya iyi mi birde kafası aşağı inmiş normal gözüküyor dedi doktorum zaten normali istiyorum rabbim hayırlısını versin de ama bir yandan korkuyorum çok mu zor normal sizce
Uzun bir kız olacak sanki

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Valla çok istedim normal ama 😂😂 enfeksiyon yüzünden sezeryam oldum balım korkma doktorun ileride sana söyler zaten duruma göre kimsenin doğum hikayesini dinleme balım her doğum kendine özeldir rabbim sağ salim vaktinde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 bir avazda kurtulun hepiniz 🤲🏻
Amin kuzum insallh cnm

Evt cmm bakalım😻🐣😂

Evt cmm bakalım😻🐣😂

Sağlıkla gelsin minik kuş 🧚‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar