Kızlaaar, kızıma isim düşünelim mi 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senayekta tarafından oluşturulan Kızlaaar, kızıma isim düşünelim mi 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,253 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlaaar, kızıma isim düşünelim mi 🥰
Konbuyu başlatan Senayekta
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melegimmm

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Sabrın en guzeli demek ☺️
Erkek olsaydı eşim hiç sevmediğim isimleri bulmuştu ay dedim erkek olursa yandim hiç içime sinmiyor ben ta baştan beri Asel koyucam diyordum yeğenimin oyuncak bebeğinin ismini bile Asel koymuştum 😀 önce sağlığı için sonrada kız olsun diye dua ettim eşim kız olursa karismicam demişti ve nasip kızım olucak

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Erkek olsaydı eşim hiç sevmediğim isimleri bulmuştu ay dedim erkek olursa yandim hiç içime sinmiyor ben ta baştan beri Asel koyucam diyordum yeğenimin oyuncak bebeğinin ismini bile Asel koymuştum 😀 önce sağlığı için sonrada kız olsun diye dua ettim eşim kız olursa karismicam demişti ve nasip kızım olucak
Aselin anlamida çok güzel benim çevremde çok var o yüzden koyamadim Liya olacak 🤲🏻 nasipse

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Oy maşallah ya 🥰 Benimde kızım olacak kısmetse isim Elizan inşallah 😇😍 nasıl bir isim düşünüyorsun csnım bakalım tabi 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben isimlerin anlamlarından ziyade karakterleri olduğuna inanıyorum mesela tanıdığım bütün zeynepler ebrular ayşeler aynı huylara sahip oluyorlar tabi karakteristik bazı değişiklikler oluyor isim koyarken buna da dikkat edebilirsiniz
Buna bende çok inanıyorum hayatıma 3 Tuğçe girdi 3ünden de ayrı kazık yedim çekim yasası gibi 😅😅😅(diğer arkadaşları tenzih ederim 🙏🙏)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar