Sorum var Kizlaaar toplanin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sabina23 tarafından oluşturulan Kizlaaar toplanin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,450 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlaaar toplanin
Konbuyu başlatan Sabina23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tunarın annesi

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarrr bana yardim edin Temmuzun 6 si regl oldum biter bitmez kocamla iliwkiye girdik 1 hafta sonra kasiklarim agradi karnim agradi simdilerde ise belim agriyo halsizlik var ustumde yorgunluk uyku isteyi bazen basim donuyor kusasim geliyo ama kusmuyorum idrara sık cikiyorum Karnim şiş
Sizce HAMÍLE'miyim???
Kahverengi akıntın var mı peki yerleşme kanaması diyolar var mı

Gamze🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarrr bana yardim edin Temmuzun 6 si regl oldum biter bitmez kocamla iliwkiye girdik 1 hafta sonra kasiklarim agradi karnim agradi simdilerde ise belim agriyo halsizlik var ustumde yorgunluk uyku isteyi bazen basim donuyor kusasim geliyo ama kusmuyorum idrara sık cikiyorum Karnim şiş
Sizce HAMÍLE'miyim???
28 gnde bi adet oluyorsn düzenli kanda çıkar aslnda

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sizce HAMÍLE'miyim???
Adet bitimden sonrq direk belirtiler belli olmaz cnaım ama sen yinede adetinin geçmesini bekle rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin 🤲🏻

Sabina23

Kayıtlı Üye
rank
Canim hrrkezin aynı degik psikolojik olabilir
Insallah canim Benim bende de oyle olur😘😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bencede öyle oldu sonra test yaptım pozitif cikti sağlık ocağına gittim değer 2295 cikti 6 haftalik hamileymisim şuan 13 haftalik oldu🥰🥰
Sağ elin Benim başıma insallah🥰🥰😘

Kizlar AZ Once benden kahve rengi bir kan geldi adet oldugumu dusundum halende dusunuyorum cok uzuldum cok sinirlendim benim adet kanim koyu kirmizi oluyor bu seferki kahverengi di acik kirmizi kanda var yaninda Bu soruma cavab verirseniz cok sevinirim Geceyi bekleyecegim cok gelirse kan adetliyim yok kan gelmesse İşaretmi Acaba😟😟😟

Kizlar AZ Once benden kahve rengi bir kan geldi adet oldugumu dusundum halende dusunuyorum cok uzuldum cok sinirlendim benim adet kanim koyu kirmizi oluyor bu seferki kahverengi di acik kirmizi kanda var yaninda Bu soruma cavab verirseniz cok sevinirim Geceyi bekleyecegim cok gelirse kan adetliyim yok kan gelmesse İşaretmi Acaba😟😟😟

Son düzenleme:

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Sizce HAMÍLE'miyim???
bence hemen kekik kaynatip ic ben 4 gun adetim.geciyodu hemen kekik kaynatip ictim sabahi adet oldum

Tüm sayfalar yüklendi.