Kizlaaarrrr bisey sorcam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sensey tarafından oluşturulan Kizlaaarrrr bisey sorcam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 516 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlaaarrrr bisey sorcam
Konbuyu başlatan Sensey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Sensey

Kayıtlı Üye
rank
4 ya da 5 haftalik hamileyim bugün kontrol vardı ultrasonla bakti kalbini görüyorum dedi ama kendini göremedi başına böyle bisey gelen var miii

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
4 ya da 5 haftalik hamileyim bugün kontrol vardı ultrasonla bakti kalbini görüyorum dedi ama kendini göremedi başına böyle bisey gelen var miii
Canım sanmıyorum yanlış anlamış olabilir misin acaba 🙄 keseyi görmüş bebeği görememiş olmasın. O haftalarda kese zor oluşmuş oluyor bebek zaten oluşmaya başlasa bile mercimek tanesi kadar anca oluyor kalbini görmüş olması imkansız gibi geldi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bencede önce kese gözükür sonra kalp atışı ama endişe etme daha minicik ilerleyen haftalarda rahatlıkla kalp atışını da duyarsın 👼hayırlı olsun bu arada

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar