Kızlaarr bişey sorucam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlaarr bişey sorucam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,114 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlaarr bişey sorucam
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ya bu herif benim kafamı karıştırıyor. Bana bugün dedi ki yaşın geçiyor tahammülün azalacak çok uzatmadan gel 2. Yi yapalım diyor aralıkta 32 yaşıma giricem bilmeyenler için bir oğlum var şubatta 2 yaşına girecek. Ben geç mi kalıyorum sanki bence geç değil yani çok tahammüllü bir insanda değilim gerçi şuanda ileride daha beter olur muyum sizce.
ben buyuk oğlumla ikinci oğlunum arasinda 3 bucuk yaş koydum bence tam ideal yaş farki fazla yaş varki koyunca cok zorlanirsin az fatk koyarsanda iki bebekle uğraşmak cok yorar seni bence en ideali 3 4 yas ara olmalari

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ya bu herif benim kafamı karıştırıyor. Bana bugün dedi ki yaşın geçiyor tahammülün azalacak çok uzatmadan gel 2. Yi yapalım diyor aralıkta 32 yaşıma giricem bilmeyenler için bir oğlum var şubatta 2 yaşına girecek. Ben geç mi kalıyorum sanki bence geç değil yani çok tahammüllü bir insanda değilim gerçi şuanda ileride daha beter olur muyum sizce.
Bence 35te yaparsın ya peşpeşe zor olmaz mı hem iki yaşındaki için de zor bilemedim ama bence oğlun anaokuluna başlayınca yaparsın nasipse 🤗🤗

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar erken o kadar iyi canım benimde 3 yaşında oğlum var 2 ay önce kızımı doğurdum. Çok kararsız kalmıştım ama arayı fazla açsaydım bana zor gelcekti. Şuan biraz zorluk çekiyorum kıskanıyor zarar vermek istiyor ama bi o kadar da seviyor. Kızım da yürümeye başlayınca inşallah daha iyi olacak çünkü hep kardeşi onla oynasın istiyor 🥰 hakkın da hayırlısı olsun 🤗

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Bence senin kendini nasıl hissedecegin önemli. Oğlun daha küçük biraz büyüse daha iyi olmaz mı sanki. Yani benim düşüncem tabi kii ama senin sabır eşiğine bağlı, sabırlı olmadığını düşünüyorsan ileride daha zor olabilir ☺️ Hayırlısı olsun bakalım 🥰

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Aslında bende aynı şeyleri düşünüyorum falan ama oğlum hiperaktif benim ne uyuyor ne duruyor sabah 7 den akşam 12 ye kadar ayakta ve gün içinde toplasan 10 dk oturuyor yani çocuğa bakamamaktan değil de urazı zaptedememekten korkuyorum
Oğlun her ne kadar yaramaz olsa da yaşı ilerledikçe daha uslu olacaktır inşallah. Çocukların fıtratı gereyi aktifler. Ama insanın yaşı ilerledikçe gerçekten bakamıyor 23 yaşında ikizlerim oldu 26 yaşında kızım doğdu çok zor ama yine de bir kaç yıl sonrayı düşününce içime su serpiliyor tabi Allah nasip eder mi muamma. Bu yaşıma rağmen bedenen bakabilecek durumda olamıyorum ne yazık ona göre ölç biç .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar