Kizlaarr çok kötüyumm😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Kizlaarr çok kötüyumm😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,746 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Kizlaarr çok kötüyumm😥
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar dun geceden beri hic uyuyamadim ağridann cokk kotu agrim var sağ tarafta ama bell agrisi filan diyil bilmiyorum sancimi ne. Ama ölüyorum agridan. Sabah kustum midem bulaniyor karnim sertleşiyor. Başim ağriyor .ağri karnimin altina vuruyor. Neden acaba😥😥
bular dogum belirtileri hekimne get
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sanirim ben bu durumda olsam buraya yazmaya calismam agriliyim buraya ambulans veya taksi cagirdim diye bilhi veriyorum kendi canimin derdine dusmusum arkadas gercekten bazen sasiriyorm
belki bilgilendirmek isdemis bizide

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar dun geceden beri hic uyuyamadim ağridann cokk kotu agrim var sağ tarafta ama bell agrisi filan diyil bilmiyorum sancimi ne. Ama ölüyorum agridan. Sabah kustum midem bulaniyor karnim sertleşiyor. Başim ağriyor .ağri karnimin altina vuruyor. Neden acaba😥😥
Kuzum kaç haftalıksın doğum belirtileri gibi

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Sanirim ben bu durumda olsam buraya yazmaya calismam agriliyim buraya ambulans veya taksi cagirdim diye bilhi veriyorum kendi canimin derdine dusmusum arkadas gercekten bazen sasiriyorm
Saşirasi birsey yokk burda. Ben bunu sabah yazdim. Yani bu normal ağrimi soksa sancimi diye sordum! Bilgisi olan yaşayan yasin diye

Kuzum kaç haftalıksın doğum belirtileri gibi
36-6

Hastanedeyim

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Hayırla al kucana inşallah bebişini canim
Saşirasi birsey yokk burda. Ben bunu sabah yazdim. Yani bu normal ağrimi soksa sancimi diye sordum! Bilgisi olan yaşayan yasin diye

36-6

Hastanedeyim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar