Sorum var Kizlar 1.5 yasindaki kizim düştü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar 1.5 yasindaki kizim düştü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 656 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar 1.5 yasindaki kizim düştü
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Deme doğru diyosun canim çok korktum ne yapacağımı bilemedim ama durdu kanamasi sonra gerek yok dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Saol bebegim

Neden bisey olur mu uyusa benim kızm 1 saat fln durdu sonra uyuttum bisey olurmu

Neden bisey olur mu uyusa benim kızm 1 saat fln durdu sonra uyuttum bisey olurmu
Bişey olmaz canım

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Yok tatlım olmaz inşallah bizimki kafasını da çarpmıştı annesi tedbir olsun diye uyutmadı kaynanası demiş ona da
Deme doğru diyosun canim çok korktum ne yapacağımı bilemedim ama durdu kanamasi sonra gerek yok dedim

Saol bebegim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar evin içinde 1.5 yasindaki kızım yürürken ayağı kaydı yüzüstü dudağının ustune düştü üst dudağı şişti üst dudadiginin altı da kanadı ama durdu sonra kanamasi dişlerinde sorun yok ama dudağı neden şişti anlamadım hastaneye götürsemmmi bilemedim böyle bir durum yaşayan oldumu
Geçmiş olsun canım benim vurduğu için disi kesmiştir koydurrsa eğer buz koy canım geçer yok bence götürme iner o inmezse götürebilirsn

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar evin içinde 1.5 yasindaki kızım yürürken ayağı kaydı yüzüstü dudağının ustune düştü üst dudağı şişti üst dudadiginin altı da kanadı ama durdu sonra kanamasi dişlerinde sorun yok ama dudağı neden şişti anlamadım hastaneye götürsemmmi bilemedim böyle bir durum yaşayan oldumu
Çok geçmiş olsun canım daha yeni anne olduğum için bilemiyorum ama üzülme çocuk dediğin düşe kalka büyür ben de geçenlerde 3 aylık bebeğimin tırnağını keserken etini de kestim yanlışlıkla biraz kanadı ama çok üzüldüm ağladım şimdi iyileşti çok şükür biliyorum sana da ne kadar üzülme desemde anne yüreği işte Rabbim evlatlarımıza zarar ziyan vermesin amin 🤲💞

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Çok geçmiş olsun canım daha yeni anne olduğum için bilemiyorum ama üzülme çocuk dediğin düşe kalka büyür ben de geçenlerde 3 aylık bebeğimin tırnağını keserken etini de kestim yanlışlıkla biraz kanadı ama çok üzüldüm ağladım şimdi iyileşti çok şükür biliyorum sana da ne kadar üzülme desemde anne yüreği işte Rabbim evlatlarımıza zarar ziyan vermesin amin 🤲💞
Amin amin inşallah ay benmki 6 yaşında hala bnde etini yanlışlıkla keserim diye çok korkuyorum vAlla ama kesilmisliği var halam kesmişti yanlışlıkla ama düzeldi şükür

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
canim bebeklerde ani dusmeler olyor dudagu degmisdir o yuzden sismis eger morarma felen olmadiysa korkma kecmis olsun

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy ben çok korkuyorum kızımın tırnaklarını keserken daha 40 günlük ama ne cadı eldiven taktırmıyor ağlıyor takmayınca da damaklarını çiziyor geçen kanattı hatta vallahi başıma ağrı giriyor elini tekrar ağzına sokup kanatacağını düşündükçe 😥 mecburen o uyurken kesiyorum

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence doktora götürme ye gerek yok içinden dudağı yara olmuştur oda şişmiş dir geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar