Sorum var Kizlar 1 yasayanim var 4 yaşında 2. Çocuk yapmak istedim fakat 10 haftalıkken kalbi durdu. 7 ay sonra gebe kaldım şuan 5 haftalık gebeyi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Didem ikra tarafından oluşturulan Kizlar 1 yasayanim var 4 yaşında 2. Çocuk yapmak istedim fakat 10 haftalıkken kalbi durdu. 7 ay sonra gebe kaldım şuan 5 haftalık gebeyi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 719 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar 1 yasayanim var 4 yaşında 2. Çocuk yapmak istedim fakat 10 haftalıkken kalbi durdu. 7 ay sonra gebe kaldım şuan 5 haftalık gebeyi
Konbuyu başlatan Didem ikra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 1 yasayanim var 4 yaşında 2. Çocuk yapmak istedim fakat 10 haftalıkken kalbi durdu. 7 ay sonra gebe kaldım şuan 5 haftalık gebeyim ve çok korkuyorum tekrar olurmu diye benle aynı durumu yaşayan varmi
Cnm aynı durumu bende yaşadım hatta haftası ayı bile aynı gecen sene yaşadım şuan 31 haftalık gebeyim allahin izniyle kucağıma alırım inşallah endişe etme Rabbım yardım eder

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar