Kizlar 14 hafdasindayiz kusma yok cokk rahatiz 😉🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde arzu22 tarafından oluşturulan Kizlar 14 hafdasindayiz kusma yok cokk rahatiz 😉🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,279 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar 14 hafdasindayiz kusma yok cokk rahatiz 😉🥰
Konbuyu başlatan arzu22
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NurOya

Kayıtlı Üye
rank
Kizzlar 14 hafdasinda supersiz.kimmm benim gibi
Ben 8.ci haftadayım canım sana masaAllah.. kusmaktan mahvoldum gece gündüz ne yesem cikio işin kötü yani hiç bişeyde yemiyorum yinede bin şükür ☺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 8.ci haftadayım canım sana masaAllah kusmaktan mahvoldum gece gündüz ne yesem cikio işin kötü yani hiç bişeyde yemiyorum yinede bin şükür ☺

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ben 8.ci haftadayım canım sana masaAllah.. kusmaktan mahvoldum gece gündüz ne yesem cikio işin kötü yani hiç bişeyde yemiyorum yinede bin şükür ☺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 8.ci haftadayım canım sana masaAllah kusmaktan mahvoldum gece gündüz ne yesem cikio işin kötü yani hiç bişeyde yemiyorum yinede bin şükür ☺
Çok geçmiş olsun canim benim inşallah gecer ya çok zor öyle ya kuzum birde bu eski post haberin olsun

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Maşallah sana canım, inşallah sonuna kadar böyle sürer bir çok gebelik mide bulantısı ile geçse de senin gibi rahat olanlar da var elbette sağ salim sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım 🤲 güzel bir gebeliğin olur umarım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Eski postlara kim yazıyor ya

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar