Kızlar 20 günlük bebeğimle ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ağustos Anneleri kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kızlar 20 günlük bebeğimle ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,031 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ağustos Anneleri
Konu Başlığı Kızlar 20 günlük bebeğimle ilgili
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Asırı sinir var uyandığı an yanına olmaya çalışıyorum Allah razı olsun kayınvalidem var yanımda çoğu zaman o bakıyor ama sorum şu bazen sütüm yetmiyor asırı sinir ve asırı ağlama oluyor inanılmaz derecede o an meme asla ve asla kabul etmiyor kendim hiç istemeyerek ağlayarak biberonla mama vermek zorunda kalıyorum meme reddi yapıyor sanırım yada ben öyle hissediyorum bilmiyorum size sorum şu meme reddi her biberon yapar ama yapmayan bu süreyi uzatan bir biberon ucu varmı bana resim atarmısınız benim kullandığım biberon bu
Benim kızım da meme reddini gazı olunca yapıyor ve ağlıyor. Belki gazı vardır mamaya odaklanma hemen

Asırı sinir var uyandığı an yanına olmaya çalışıyorum Allah razı olsun kayınvalidem var yanımda çoğu zaman o bakıyor ama sorum şu bazen sütüm yetmiyor asırı sinir ve asırı ağlama oluyor inanılmaz derecede o an meme asla ve asla kabul etmiyor kendim hiç istemeyerek ağlayarak biberonla mama vermek zorunda kalıyorum meme reddi yapıyor sanırım yada ben öyle hissediyorum bilmiyorum size sorum şu meme reddi her biberon yapar ama yapmayan bu süreyi uzatan bir biberon ucu varmı bana resim atarmısınız benim kullandığım biberon bu
Canım ben biberon verdim yavaş yavaş beni bıraktı şu an emzirrmiyorum

Kullan canım çünkü oda anne göğsü gibi ucu gibi ama baktın minik sıkıntı etmeye devam ediyor avent anne göğsü biberon dene aklında kalmasın 🥰 Allah yardımcın olsun inşallah 🤲
Allah razı olsun canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben biberon verdim yavaş yavaş beni bıraktı şu an emzirrmiyorum
Kaç aylık canım bırakmasını istemiyorum

Benim kızım da meme reddini gazı olunca yapıyor ve ağlıyor. Belki gazı vardır mamaya odaklanma hemen
Mamaya hemen odaklanmıyorum canım sağıyorum sütümü ben ona veriyorum bazen yetmiyor napayım cocugum aç kalmasın

Geç kaldım biraz galiba kuzum 🙈
Olsun canım netten baktık aldık tesekkur ederim :)

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 17. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık turp büyüklügünde.
Bebek eklemlerini ve iskelet sistemini kolayca hareket ettirir. kordon büyür, uzar ve daha kalın hale gelir. Bel ve bacak ağrılarını azaltmak için yarım topuklu ayakkabılar giymek gerekir. Rüya görmede artış olur. eğer amniyontez gerekli ise en uygun zaman
Bebeğinizin boyu yaklaşık 18 cm ağırlıgı 150 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah razı olsun canım

Kaç aylık canım bırakmasını istemiyorum

Mamaya hemen odaklanmıyorum canım sağıyorum sütümü ben ona veriyorum bazen yetmiyor napayım cocugum aç kalmasın

Olsun canım netten baktık aldık tesekkur ederim :)
Rica ederim kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.