Kızlar 32+6 günlük 20 milik diş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kızlar 32+6 günlük 20 milik diş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,050 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 32+6 günlük 20 milik diş
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
32+6 gunluk hamileyim 20 milik dişim yarısi çıktı yarı içerde ve kenarı sisdi çok göremiyorum ama büyük ihtimalle enfeksiyon var iltihaplandi ağrım çok doktor izin vermiyor cerrhi mudelye antibiyotik de vermiyor evde ne yaptıysam geçmiyor çok midem bulanıyor sürekli kusma pozsyonundayim ne yapım anneler şimdi ben

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
32+6 gunluk hamileyim 20 milik dişim yarısi çıktı yarı içerde ve kenarı sisdi çok göremiyorum ama büyük ihtimalle enfeksiyon var iltihaplandi ağrım çok doktor izin vermiyor cerrhi mudelye antibiyotik de vermiyor evde ne yaptıysam geçmiyor çok midem bulanıyor sürekli kusma pozsyonundayim ne yapım anneler şimdi ben
Cnm geçmiş olsun tek çare sarımsak oldu bana iki diş sarımsağı ez biraz tuz biraz bal biraz sirke ile karıştır krem kıvamına gelince dişin üzerine koyup 20dk beklet sonra çıkar iltihabı alıyo agrıyı da geçiriyo Allah yardımcın olsun

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Cnm geçmiş olsun tek çare sarımsak oldu bana iki diş sarımsağı ez biraz tuz biraz bal biraz sirke ile karıştır krem kıvamına gelince dişin üzerine koyup 20dk beklet sonra çıkar iltihabı alıyo agrıyı da geçiriyo Allah yardımcın olsun
Tamma cnam yapıcam hemen çok fena sisdi 😔 bogazimin kenarı bile sisdi boynumu oynatinca o kdar belli oluyor ki boynuma batıyor ya mudalede etmiyorlar

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benim de boğazıma vurmuştu şişmişti baya ama bisey kullanmamıştım çıkana kadar fırçalarken falan bastıra bastıra fırçaladım bir an önce patlasin diye zordu gerçekten 😣geçmiş olsun canımm🙏🏻

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Vücuttaki kalsiyumu bebek alıyo sana kalmadığı için ilk dişler çöküyo
Evet bnm dişlerde çok kötü oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum benim de boğazıma vurmuştu şişmişti baya ama bisey kullanmamıştım çıkana kadar fırçalarken falan bastıra bastıra fırçaladım bir an önce patlasin diye zordu gerçekten 😣geçmiş olsun canımm🙏🏻
Bende öyle yapıcam o iltihabı patlatmam lazım ateş falna yapar diye korkuyorum

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum galiba yarısı gömüllü kalms çok zorlar o seni ateş ve titreme yapabilir hamile olmasan ameliyatla saniye de alıyorlar istersen birde dis doktoruna görün başka yol önerir belki

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum galiba yarısı gömüllü kalms çok zorlar o seni ateş ve titreme yapabilir hamile olmasan ameliyatla saniye de alıyorlar istersen birde dis doktoruna görün başka yol önerir belki
Hiç birşey yapamayız doktor izni gerekiyor dedi doktorum izin vermiyor birazdaha sabret diyor hatta başka doktora gittim belki ondan izin alırım diye oda vermedi ne yaparsan yap şuan hiç fayda olmaz cerrahi mudaleyle almak lazım kokun baya Asada dedi yarısi içerde yarışı dışarda senin dediğin gbi tam o dişin kenarı da ayrı dişten sisdi iltihap oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar