Kızlar 32+6 günlük 20 milik diş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kızlar 32+6 günlük 20 milik diş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,071 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 32+6 günlük 20 milik diş
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Şehir efsaneleri ya geçen arkadaslardan biri de göz doktoru bebeğin gözünü çıkarıyor mu diye sormustu öyle bisey olsa doktorun sana söyler olmadı yats verir zaten erken doğum riskin varmış birde bana da erken doğum riskin var dediler 40+2 de doğum yaptm o yüzden hiç kafana takma unutma sen stres yaparsan karnındaki strese giriyor
32 haftada muanem vardı prensesim 1600 grmdi şimdi mi muanem kasımın 1 le 5 arası gel dedi kilosu iyi dedi bir sıkıntı görmedi etrafimdakiler başladılar 1600 grm çok az sen 3 kilo bile doguramican diye başımın etini yiyorlar diyorum doktordan iyi mu bileceksiniz yani doktor iyi diyor diyorum anlamıyorlar

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
32 haftada muanem vardı prensesim 1600 grmdi şimdi mi muanem kasımın 1 le 5 arası gel dedi kilosu iyi dedi bir sıkıntı görmedi etrafimdakiler başladılar 1600 grm çok az sen 3 kilo bile doguramican diye başımın etini yiyorlar diyorum doktordan iyi mu bileceksiniz yani doktor iyi diyor diyorum anlamıyorlar
Kuzum kusura bakma sen salak mısın acaba bebeğin kilosunu felan söylüyorsun doktor söylemedi o sıra da hasta aldı de geç ne ağızlarına laf veriyorsun zayıf olsa yemiyormisin diyecekler kilolu olsa ya obazite olursa ya şu olursa diyecekler kimseye bebeğiniz hakkında bişey soylemeyin iyiyms deyip geçin bişey diyen olursa tersle unutma kalbinin kırılmasını istemeyen insan dilini tutar dilini tutmayanla ya iletişim kesilir ya lafı verilir

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum kusura bakma sen salak mısın acaba bebeğin kilosunu felan söylüyorsun doktor söylemedi o sıra da hasta aldı de geç ne ağızlarına laf veriyorsun zayıf olsa yemiyormisin diyecekler kilolu olsa ya obazite olursa ya şu olursa diyecekler kimseye bebeğiniz hakkında bişey soylemeyin iyiyms deyip geçin bişey diyen olursa tersle unutma kalbinin kırılmasını istemeyen insan dilini tutar dilini tutmayanla ya iletişim kesilir ya lafı verilir
Aynen o konuda birşey demiyor işte doktor iyi dedi diye diye biliyorum onlara göre zayıf geliyor sonra konuşuyorlar kasımın 15 20 sezeryanim var onu hesapliyorlar şimdiden yetişmez diye kazasız belasız bir dogura bilsem baska birşey istemiyorum cnm

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Aynen o konuda birşey demiyor işte doktor iyi dedi diye diye biliyorum onlara göre zayıf geliyor sonra konuşuyorlar kasımın 15 20 sezeryanim var onu hesapliyorlar şimdiden yetişmez diye kazasız belasız bir dogura bilsem baska birşey istemiyorum cnm
Zaman çok hızlı geciyor bı bakmışsın bebiş kucağında dogurunca haber ver bize

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Veririm tabi canm vermem mi insallaj hepimiz sagsaglim aliriz kucağıma doğunca burdan ayrılmam ki bebeğimi sizlerle buyutucem acemi anneyim ben tek buyutucem kaynanam alt katta ama onu karistirmam sizler benm kaynanam olursun 😀
Ben burda buyuttuyorm kafaya bişey takılınca buraya yaziyorm

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Öyle oluyor bazen yanındakine anlayamadığını anlatıyorsun
Evet çok güzel bağlar kurduğum var normal yoldan msjlastigimda arkadaş olduğum da anlatamadigimiz şeyleri burda anlatıyoruz herkes fikrini söylüyor güzel bir destek oluyor gerçekten cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Salam canim bende agriyirda bana hamilelik iynesi vurdu diş hekimi oz doktorumdan icaze aldim belde 33 hafdasinda getdim diş hekimine sende get deki hamilelik iynesiyle duzeltsin
Çok yalvardım ama vurmuyor canm sabret diyor geçiyor tbai ağriyi o çekmiyor ki

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.