Sorum var Kizlar 33 haftalik gebeyim acil bakar misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar 33 haftalik gebeyim acil bakar misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 468 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar 33 haftalik gebeyim acil bakar misiniz
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

ezo

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 33 haftalik hamileyim doktor kanında ve idrarın da enfeksiyon var dedi yürümekte güçlük çekiyorum vajina tarafında baskı ve ağrı var enfeksiyondan mi anlayamadım
Bol su icmelisin , enfeksiyon kaynaklı olabilir , enfeksiyon yüksek ise antibiotik yazması lazım di doktorunn ama bilemedm ara ara bu durum bende de oluyor

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 33 haftalik hamileyim doktor kanında ve idrarın da enfeksiyon var dedi yürümekte güçlük çekiyorum vajina tarafında baskı ve ağrı var enfeksiyondan mi anlayamadım
Kuzum bendede kanda enfeksiyon çıkmışdı dokturum ilac seron yazdı kullandım geçdi. Bol su iç dokturun yazdığı ilacları kullan

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Vajinaya baskı bebek tersse eğer ondan olabilir benimde 30.haftada oluyordu çok şükür döndü şuan bende 33.haftadayım enfeksiyon için bol su iç bide iç çamaşırın nemli olmasın sürekli değiştir ben günlük ped kullandığım zaman çok rahat hissediyorum

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bendede kanda enfeksiyon çıkmışdı dokturum ilac seron yazdı kullandım geçdi. Bol su iç dokturun yazdığı ilacları kullan
Doktor sadece bir toz verdi o kadar canım tek kullanımlık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vajinaya baskı bebek tersse eğer ondan olabilir benimde 30.haftada oluyordu çok şükür döndü şuan bende 33.haftadayım enfeksiyon için bol su iç bide iç çamaşırın nemli olmasın sürekli değiştir ben günlük ped kullandığım zaman çok rahat hissediyorum
Su içiyorum canm ama anlamadigim bir ağrı var enfeksiyon diye düşünüyorum çünkü yesil renk Dr akintim oluyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin doğum kanalına dönmüşse baskı olur ağrı dinlenince geçiyorsa önemli değil enfeksiyon kaynaklıdır. Antibiyotikler üç günden sonra etki etmeye başlar düzenli kullanılması gerekir canım

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin doğum kanalına dönmüşse baskı olur ağrı dinlenince geçiyorsa önemli değil enfeksiyon kaynaklıdır. Antibiyotikler üç günden sonra etki etmeye başlar düzenli kullanılması gerekir canım
Canim böyle iğne batmasi gibi bir his var vajinam da yanma var bide acile mi gitsem bilemedim dogum olabilirmi iğne batmasi ve yanmasindan başka bir ağrım yok ama dayanamiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.