Kızlar 36.haftamdayım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya4727 tarafından oluşturulan Kızlar 36.haftamdayım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 352 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar 36.haftamdayım
Konbuyu başlatan Derya4727
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
33+3 ile burda bekliyorum bakalm bende merak ediyorum yaklaşıyorum
Kızlar bu haftalarda neler oluyor sancılarımın geldiğini nasıl anlarım gelince neler yapmalıyım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada en son 32.hafta gittim ve bana 30 31 arası gözüküyorsun dedi 4 hafta sonra gel dedi doktor . Sen en son ne zaman gittin doktora
Kızlar bu haftalarda neler oluyor sancılarımın geldiğini nasıl anlarım gelince neler yapmalıyım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada en son 32.hafta gittim ve bana 30 31 arası gözüküyorsun dedi 4 hafta sonra gel dedi doktor . Sen en son ne zaman gittin doktora

Son düzenleme:

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bende 36 haftalığım pazartesi 37 olacam arada sancılar yokluyor sonra geçiyor doğum sancısı ilk adet sancısına benziyor sonra dahada şiddetleniyor dinlenince geçmez 10 dk bir gelir belden kasıklara doğru baktın çok sancın oluyorsa ve geçmiyorsa bekleme hastaneye git

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Belinden girer canım sancılar ve düzenli bir şekilde gelir sen sancı gelmeye başlayınca duşa gir eğer ona rağmen geçmezse hastaneye gidersin düzensiz sancılar sadece kasıkta olur yada ara sıra beline aqncı gelip gider .

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar