Sorum var Kızlar 39 haftalık hamileyim bir şey sorucam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu seyidova tarafından oluşturulan Kızlar 39 haftalık hamileyim bir şey sorucam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 178 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 39 haftalık hamileyim bir şey sorucam
Konbuyu başlatan Aysu seyidova
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Aysu seyidova

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bu benim ilk gebeliyim şu anda 39 haftalık gün sayiyorum oğluma kavuşmak icin normal doğum olucak ama ne sancı ne bir rahatsızlık hiç bir şey yok neden gelmiyor bebeğim çok tedirginim korkuyorum doktor doğumu 17 marta söyledi ama çoğu gebeler 38 haftada doğdu bile 🤧❤️🫠bu arada her kese hayırlı Ramazanlar diliyorum Rabbim günahlarimizi bağışlasın in şə Allah tutulan oruçlar kabul olsun Allah'ın izni ile ❤️🫠

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar bu benim ilk gebeliyim şu anda 39 haftalık gün sayiyorum oğluma kavuşmak icin normal doğum olucak ama ne sancı ne bir rahatsızlık hiç bir şey yok neden gelmiyor bebeğim çok tedirginim korkuyorum doktor doğumu 17 marta söyledi ama çoğu gebeler 38 haftada doğdu bile 🤧❤️🫠bu arada her kese hayırlı Ramazanlar diliyorum Rabbim günahlarimizi bağışlasın in şə Allah tutulan oruçlar kabul olsun Allah'ın izni ile ❤️🫠
Hayırlı ramazanlar canım . Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 ve her gebelik bir olmadığı gibi herkesin gebeliği de bir değildir. 42 ye kadar yolu var normalde sende yada bebekte sorun yoksa ama doktorun 17 mart diyorsa suni sancı verir sanırım.

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım hayırlı ramazanlar Allah'ım sağ salim saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Daha zamanı vardır benim bildiğim erkek bebekler 41.veya 40.haftada gelirler🥰RABBİM sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım hayırlı ramazanlar endişe etme bugün yarın gelir sayıli günler kalmis ben ilk gebeliğimde 40 haftada ikinci ise 40 + 2 de doğum yapmıştım canım

Ravza'nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı ramazanlar size de gelir İnşallah vardır daha vakti benimki de 40 hafta 3 gün oldu ama hala bir şey yok bana da 10 Mart demişlerdi ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı ramazanlar canım . Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 ve her gebelik bir olmadığı gibi herkesin gebeliği de bir değildir. 42 ye kadar yolu var normalde sende yada bebekte sorun yoksa ama doktorun 17 mart diyorsa suni sancı verir sanırım.
Merhaba Aynen haklısınız benim de diğer iki gebeliğim 42 haftanın sonunda artık soni sancı ile doğurtmuşlardı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlı ramazanlar size de gelir İnşallah vardır daha vakti benimki de 40 hafta 3 gün oldu ama hala bir şey yok bana da 10 Mart demişlerdi ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba Aynen haklısınız benim de diğer iki gebeliğim 42 haftanın sonunda artık soni sancı ile doğurtmuşlardı
Maşallah canım.

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Hayırlı Ramazanlar canım 🌹
17 Mart 40 haftanın sonu oluyor ama 42.haftaya kadar normal endişelenme🥰
Ne zaman gelmek isterse gelir minik paşa sağ salim kucağına alırsın inşallah öyle düşün herkesin bı olmaz gebeliği ben ilk kızımı 36 hafta doğurdum erken gelmek istedi 😅😅
İkinci kızım 40 hafta 2 gün doğdu oğlumda 38 hafta doğdu bak hepsi farklı mesela sancılarına aniden gelebilir yani öyle düşünme 🩵

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar