Kızlar 4 kilo 200 iyimi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efsane1999 tarafından oluşturulan Kızlar 4 kilo 200 iyimi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,146 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 4 kilo 200 iyimi ?
Konbuyu başlatan Efsane1999
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar canlarım.Benim bebegim yarın 40 çıkıyor biz 20 günlügünde doktora götürdügümüzde 4 kilo 200 olmuşdu dogdugundada 3 kilo 200 sizce iyi kilo almışmı yoksa azmı ?
Anne sütüyle mi besleniyor kuşum 🥰 gayet iyi masallah🧿 ben en son 1 aylikken gittim sağlık ocağına 4 200 çıkmıştı ebeye sordum gayet iyi demişti siz bizden de iyisiniz yuzbinkere masallah🥰❤bizde simdi 42 gunluk olduk cok merak ediyorum aradan 10 gun gecti acaba kac kilo oldu diye🤗

Merhabalar canlarım.Benim bebegim yarın 40 çıkıyor biz 20 günlügünde doktora götürdügümüzde 4 kilo 200 olmuşdu dogdugundada 3 kilo 200 sizce iyi kilo almışmı yoksa azmı ?
Maşallah kilosu iyi canım ilk doğduğu 10 gün kilo verir sonrası kilo almaya başlar bebisler doktor öyle demişti bana ilk 10 gün kilo verebilir sonrası almaya başlar demişti gayet iyi canım 🥰

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Oh maşallah benim oğlum gibi "tosuncuk" olacak
Ay inşAllah canım ilk oglum çok zayıf bir bebekdi halada zayıf o yüzden kızın tonbik olmasını istiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anne sütüyle mi besleniyor kuşum 🥰 gayet iyi masallah🧿 ben en son 1 aylikken gittim sağlık ocağına 4 200 çıkmıştı ebeye sordum gayet iyi demişti siz bizden de iyisiniz yuzbinkere masallah🥰❤bizde simdi 42 gunluk olduk cok merak ediyorum aradan 10 gun gecti acaba kac kilo oldu diye🤗
Evet canım anne sütüyle besleniyor sadece bende çok merak ediyorum şimdi kilosunu 20 günlükken 4 kilo 200 dü şimdi 41 günlük ne kadar almış acaba🤔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar