Sorum var Kızlar 40+0gunum ve bugün hastaneye gitim bana dedi her sabah 9da gel doğumhaneye gel dediler naapman gerekiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASELİM tarafından oluşturulan Kızlar 40+0gunum ve bugün hastaneye gitim bana dedi her sabah 9da gel doğumhaneye gel dediler naapman gerekiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 346 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 40+0gunum ve bugün hastaneye gitim bana dedi her sabah 9da gel doğumhaneye gel dediler naapman gerekiyor
Konbuyu başlatan ASELİM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

ASELİM

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 40+0gunum ve bugün hastaneye gitim bana dedi hergun doğumhaneye gel kalbine baktr doğum yapana kadar bu ne demek oluyoki bilgi verirmisiniz lütfen 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 40+0gunum ve bugün hastaneye gitim bana dedi hergun doğumhaneye gel kalbine baktr doğum yapana kadar bu ne demek oluyoki bilgi verirmisiniz lütfen 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hergun nst ye girmek için çağırmış kuzum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim günün geçiyor tedbir amaçlı canım benim git için de rahat olur hem korkulacak bir şey yok imkanın varsa tabiki git nst ye bağlamak için çağırıyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar