Kızlar acayip hasta oldum 🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar acayip hasta oldum 🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 836 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acayip hasta oldum 🤦
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Lohusalıkta hastalanması iyi değil diyorlar hatta lohusanın mezarı kırk gün açık olur diyenler bile var. Ben baya hasta oldum korona mı oldum ne oldum Allah bilir. Öksüremiyorum bile içim öyle tıkanık nefes alıp vermekte zorlanıyorum sırtım kaburgalarım her yerim ağrıyor 😣 gözlerim yanıyor burnum tıkanık boğazlarım yanıyor ağrıyor ve aşırı yorgunum. Lohusayken hastalanırsan lohusalığın bitmez hep hasta olursun diyorlar cidden var mı böyle saçma bişey 🙄🤔
Nasıl oldun Ayşem daha iyimisin canim

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Hastayım hâlâ ama daha iyiyim doktor antibiyotik verdi bir iki ilaç verdi çok istemesem de içiyorum çünkü bebege geçer diye korkuyorum hastalık. Öksürük halsizlik boğaz ağrısı ses kısıklığı devam 🤦 bu arada çok teşekkür ederim canım 🥰🤗
Ne demek bebeğim merak etdim bi sorim. Dedim çok geçmiş olsun tekrardan güzelce bol bol dinlen umarım. Biran önce duzelirsin🥰🤲

Tüm sayfalar yüklendi.