Kızlar acayip hasta oldum 🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar acayip hasta oldum 🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 835 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acayip hasta oldum 🤦
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Lohusalıkta hastalanması iyi değil diyorlar hatta lohusanın mezarı kırk gün açık olur diyenler bile var. Ben baya hasta oldum korona mı oldum ne oldum Allah bilir. Öksüremiyorum bile içim öyle tıkanık nefes alıp vermekte zorlanıyorum sırtım kaburgalarım her yerim ağrıyor 😣 gözlerim yanıyor burnum tıkanık boğazlarım yanıyor ağrıyor ve aşırı yorgunum. Lohusayken hastalanırsan lohusalığın bitmez hep hasta olursun diyorlar cidden var mı böyle saçma bişey 🙄🤔
Çok geçmiş olsun canım tez zamanda geçer inşallah
Öyle hurafelere de inanma bence

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Lohusalıkta hastalanması iyi değil diyorlar hatta lohusanın mezarı kırk gün açık olur diyenler bile var. Ben baya hasta oldum korona mı oldum ne oldum Allah bilir. Öksüremiyorum bile içim öyle tıkanık nefes alıp vermekte zorlanıyorum sırtım kaburgalarım her yerim ağrıyor 😣 gözlerim yanıyor burnum tıkanık boğazlarım yanıyor ağrıyor ve aşırı yorgunum. Lohusayken hastalanırsan lohusalığın bitmez hep hasta olursun diyorlar cidden var mı böyle saçma bişey 🙄🤔
Saçmalamışlar hep hasta oluşunda ne tövbe lihusalikta baya terliyoruz ya ceryana gelmissindir martta doğum yaptım lihusalikta boğaz kulak kaşıntısı hepsini yaşadım ıhlamur iç duş al kendini sıcak tut nefes darlığını çok yaşarsan tabiki bekleme bu mesajınla aylar öncesine döndüm ya😭 benim ne sırtım ağrıyordu sizlarcasina bebeğini emzirirken eşime masaj krem sürdürürdüm rabbim sızılarını dindirsin bizdede derler 40 gün mezarı açık olur lafini

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun cnm rabbim şifa versin inşallah☺️🤲 böyle şeylere inanma cnm ya batıl inanç

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank

Umayyy

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım batıl inançtır bence inanma ama kendine dikkat et bünye yorgun oluyo toparlaması zor oluyodur eşimin teyzesi Almanya da bana almanlarda lohusalık üç ay demişti bizimki dinen 40 gün onlarınki tıbben vücudun tam kendini toplama süresiymiş ne kadar doğru bilmiyorum ama

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım batıl inançtır bence inanma ama kendine dikkat et bünye yorgun oluyo toparlaması zor oluyodur eşimin teyzesi Almanya da bana almanlarda lohusalık üç ay demişti bizimki dinen 40 gün onlarınki tıbben vücudun tam kendini toplama süresiymiş ne kadar doğru bilmiyorum ama
Öyle ama aslında ilk altı ay lohusalık sayılıyormuş vücut kendine gelmesi vitaminleri değerleri kendini bulması aslında 40 gün değil de biz kırk gün bile dinlenemiyoruz o ayrı da 😅 çok teşekkür ederim canım bu arada ❤️🙏🙏

Kadınların kadınlara uyguladığı psikolojik şiddetin şuan ki adı nasıl mobbing ise geçmişteki adıda batıl inançtır. Yani zaten yeterince stresli hormonların tavan yaptığı bir dönemden geçiyorken ne demek mezarının açık kalması böyle saçma birşey olabilir mi ya. Ne manası var insanların bedenen ruhen zayıf olduğu anda bu tür vesveselere zemin hazırlamak.
Allah aşkına inanmayın böyle saçma şeylere kendinizi boş yere yormayın yorgunluğun çıkıyordur kuzum her ne kadar annelik serüveni güzel olsa da yorucu bir dönemden geçiyoruz gerek hamilelikte gerek doğum ve sonrasında vücut yorgun düşüyor o nedenle hastalanmişsindir kendini vücut direncini yukarı çekecek yiyecekler hazırla ve en önemlisi bir doktora görün en başta onmlemini al ki rahatla
Geçmiş olsun💐

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kadınların kadınlara uyguladığı psikolojik şiddetin şuan ki adı nasıl mobbing ise geçmişteki adıda batıl inançtır. Yani zaten yeterince stresli hormonların tavan yaptığı bir dönemden geçiyorken ne demek mezarının açık kalması böyle saçma birşey olabilir mi ya. Ne manası var insanların bedenen ruhen zayıf olduğu anda bu tür vesveselere zemin hazırlamak.
Allah aşkına inanmayın böyle saçma şeylere kendinizi boş yere yormayın yorgunluğun çıkıyordur kuzum her ne kadar annelik serüveni güzel olsa da yorucu bir dönemden geçiyoruz gerek hamilelikte gerek doğum ve sonrasında vücut yorgun düşüyor o nedenle hastalanmişsindir kendini vücut direncini yukarı çekecek yiyecekler hazırla ve en önemlisi bir doktora görün en başta onmlemini al ki rahatla
Geçmiş olsun💐
Valla süper bir yorum bu 🤗🤗🥰🥰 teşekkür ederim canım ya bu millet kafayı yemiş yok akşamdan sonra çamaşır asma banyo etme vs vs yani nerden öğrenmişler bilmiyorum lohusalık bir acayip serüven onlara göre doğa üstü olaylar oluyor 😂😂 ama tabi yinede bir acaba mı diye düşündüm pek inanmam aslında ama ciddi diyorum korkuyorum akşam çamaşır asmaya balkona çıkmaya yok musallat olurlar diyorlar diye 🤦🤦

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar