Sorum var Kizlar acil bakar misiniz yardimci olur musunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar acil bakar misiniz yardimci olur musunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 506 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil bakar misiniz yardimci olur musunuz
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canim daha önce randevu almıştım cenazemiz vardı aklımdan gitmişti randevu tekrar almak istedim bu sefer de 15 gün sonraya attı doktorlardan sıra alıyorum vermiyorlar napicam bilmiyorum hastane hastane degilki acilde ne bi ultrason ne bisey serum verip gönderdiler
Tüh ya kuzum iptal etmeyince 15 gün boyunca randevu vermiyorlar ne yazikki böyle sistem çıktı 😩

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Cok kötü bir sistem ya şimdi insanın o gün bisey olur gidemez bende anlamıyorum niye böyle bir sistem kurmuşlar insanın acil bissyi olsda bakmıyorlar anlamıyorum ne sıra alabildim ne randevu
Aynen ya bende gidecektim bir sorun oldu gidemedim iptal etme aklıma gelmedi o şeyin içinde 15 gün bekledim rast gele alan işin gtmyn için iyi ama arada bizde kaynıyoruz bir yandan iyi bir yandan kötü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar 17 haftalik hamileyim bugün hastaneye gittim birden gözlerim karardı bayıldım çok kötü bayıldım burnum morardı ellerimin ustu morardi başım çok ağrıyor hemen acile götürdüler serum verdiler tansiyonun düşmüş dediler idrar tahlili verdim 1 saat serum verdiler eve gönderdiler ne bi ultrason çektiler ne bisey yaptılar eve gönderdiler fakat yürüyemiyorum kizlar kendimi sağa sola ceviremiyorum kasimlarim karnımın aşağı tarafı çok kötü baskı oluyor sanki iğne batmasi gibi ne yapıyım bilmiyorum başına böyle bisey gelen varmi
Ay geçmiş olsun burada canım benim tansiyon kötü ya biraz dikkat et bundan sonra bende ne zmn hastaneye gitsem kan şekerim düşüyor hastahane zaten baştan savuyo vAlla ha dikkat et cnm bebeğin azda olsa hareketlidir hissediyor msn

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ya bende gidecektim bir sorun oldu gidemedim iptal etme aklıma gelmedi o şeyin içinde 15 gün bekledim rast gele alan işin gtmyn için iyi ama arada bizde kaynıyoruz bir yandan iyi bir yandan kötü
Aynen öyle canım mesela benim durumum acil hiç bir doktor ilgilenmiyor bayilma esnasında sert düştüm ellerim burnum bacağım fln morardı üstelik birde genital bölgemle karin tarafım agri oluyor ne hareket edebiliyorum ne bisey

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Aynen öyle canım mesela benim durumum acil hiç bir doktor ilgilenmiyor bayilma esnasında sert düştüm ellerim burnum bacağım fln morardı üstelik birde genital bölgemle karin tarafım agri oluyor ne hareket edebiliyorum ne bisey
Acilin de acılı çok kötü olmuş ya geçmiş olsun gerçekten tek mi gitmiştin canım hamileykn hastahane de bnde de ille bir şey oluyor baygınlık hissi uyuklama psikolojik olarak mı nedense şimdi nasılsın çok geçmiş olsun ya

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Acilin de acılı çok kötü olmuş ya geçmiş olsun gerçekten tek mi gitmiştin canım hamileykn hastahane de bnde de ille bir şey oluyor baygınlık hissi uyuklama psikolojik olarak mı nedense şimdi nasılsın çok geçmiş olsun ya
Evet canım tek gitmiştim ama ilk defa başıma böyle bisey geldi bende anlamadım bir anda iyiydim sonra kendimi yerde buldum acilcen acile götürdüler beni tansiyonum çok düşmüştü serun verdiler ben yuruyemedigimi falan anlattım doktor yoğunluk var diye muane etmedi beni nasıl bir hastane nasl bir doktor ben anlamadım şu an hareket edince veya ayağa kalkmaya çalışınca genital bölgemle karin arasında ağrım var ama lekelenmem yok insallah bebekde sorun yoktur ondan korkuyorum acaba bisey olsa leke olurdu dimi

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Evet canım tek gitmiştim ama ilk defa başıma böyle bisey geldi bende anlamadım bir anda iyiydim sonra kendimi yerde buldum acilcen acile götürdüler beni tansiyonum çok düşmüştü serun verdiler ben yuruyemedigimi falan anlattım doktor yoğunluk var diye muane etmedi beni nasıl bir hastane nasl bir doktor ben anlamadım şu an hareket edince veya ayağa kalkmaya çalışınca genital bölgemle karin arasında ağrım var ama lekelenmem yok insallah bebekde sorun yoktur ondan korkuyorum acaba bisey olsa leke olurdu dimi
Yo yo inşallah olmaz cnm benim kötü olmuş yaa doktorlar geneli öyle ama sen gebesin önceliği var çok saçma ya yarın olmzsa tekrar git için rahat etsin ve ara ara yakında sağlık ocağı varsa tansiyon ölçtür için rahat eder streste iyice seni etkiler kaç haftalıktn cnm

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Yo yo inşallah olmaz cnm benim kötü olmuş yaa doktorlar geneli öyle ama sen gebesin önceliği var çok saçma ya yarın olmzsa tekrar git için rahat etsin ve ara ara yakında sağlık ocağı varsa tansiyon ölçtür için rahat eder streste iyice seni etkiler kaç haftalıktn cnm
17 haftaligim canim dediğin gibi yapicam ara ara sağlık ocağına gidicem birde kuzum Bn dusme esnasında burnumdanda darbe aldım elleyince kemiği ağrıyor birde hafif morarma var baş ağrım vardı geçti birz catlak fln yoktur dimi doktora gitsemmi bilemedim

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Canim daha önce randevu almıştım cenazemiz vardı aklımdan gitmişti randevu tekrar almak istedim bu sefer de 15 gün sonraya attı doktorlardan sıra alıyorum vermiyorlar napicam bilmiyorum hastane hastane degilki acilde ne bi ultrason ne bisey serum verip gönderdiler

Bende istiyorum muane etmesini randevu alamıyorum doktorlara sıra da vermiyorlar öyle kaldım ya
Özele git benimde elime randevu geçmedi kizlar sağ olsun özele git dediler gitim

17 haftaligim canim dediğin gibi yapicam ara ara sağlık ocağına gidicem birde kuzum Bn dusme esnasında burnumdanda darbe aldım elleyince kemiği ağrıyor birde hafif morarma var baş ağrım vardı geçti birz catlak fln yoktur dimi doktora gitsemmi bilemedim
Morarma devam ederse gitndoktora cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar