Sorum var Kızlar Acil bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Kızlar Acil bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 193 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar Acil bakar mısınız
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Bebişine mama hazırlamıştım ama soğudu onu eyleyene kadar 😅 soğuyan mamayı sıcak suyun içinde bekletsem ılıtıp öyle içirilebilir mi siz yapıyor musunuz öyle yoksa soğudu diye yeniden mi yapıyorsunuz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bebişine mama hazırlamıştım ama soğudu onu eyleyene kadar 😅 soğuyan mamayı sıcak suyun içinde bekletsem ılıtıp öyle içirilebilir mi siz yapıyor musunuz öyle yoksa soğudu diye yeniden mi yapıyorsunuz
Ben ısıtıp veriyorum kuzum 1 saat geçmediği sürece sıkıntı yok. Soğuk mamayı kabul etmiyor zaten benimki. Direk öğürüyor

Canım bi tabakta sıcak su koyuyorum biberonu içine atıyorum ılıyınca veriyorum

Ben ısıtıp veriyorum kuzum 1 saat geçmediği sürece sıkıntı yok. Soğuk mamayı kabul etmiyor zaten benimki. Direk öğürüyor
Anladım canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Verebilirsin kuzum
Sağol canısı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Verebilirsin kuzum
Sağol canısı
Canım bi tabakta sıcak su koyuyorum biberonu içine atıyorum ılıyınca veriyorum
Tamam kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar