Sorum var Kızlar acil bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa Azra Ebru tarafından oluşturulan Kızlar acil bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 436 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil bakar mısınız
Konbuyu başlatan Melisa Azra Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüLüCüK

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 saat önce süt içtim midemde gaz olduğu için bir bardak içtim ardından kaynattim sonra sütü yoğurt yapicaktm ki süt çökelek gibi oldu böyle sizce zehirlenirmiyim çok endişeliyim bu şekilde zehirlenme olurmu sizce şimdiye kadar bişey yok sadece karnım birz ağrıyor o kadar

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 saat önce süt içtim midemde gaz olduğu için bir bardak içtim ardından kaynattim sonra sütü yoğurt yapicaktm ki süt çökelek gibi oldu böyle sizce zehirlenirmiyim çok endişeliyim bu şekilde zehirlenme olurmu sizce şimdiye kadar bişey yok sadece karnım birz ağrıyor o kadar
Sorun olmaz canım geçmiş olsun

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Canm içerken bozuk olduğunu farketmeden mi ki

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Senin de sütle imtihanın bitmedi bir türlü canım 😂 bi defasında da dışarıda unutup içmiştin yanlış hatırlamıyorsam 🥴

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-15
Gebeliğinizin 36. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık marul büyüklüğünde.
Bebeğin vücudundaki tüylerin çoğu dökülür ve cilt verniks kazosa ile kaplanır.
Bu hafta sonunda bebeğimiz miadına gelmiş olup doğum her an olabilir. doğumdan
önceki 1-2 hafta hafifleme dediğimiz uterusun tepe noktasının aşağıya inmesi olabilir. bu inme nefes almanızda rahatlama sağlarken aşağıya olan baskı nedeniyle yürümenizi zorlaştırabilir. braxton hick kasılmaları gittikçe daha sık ve daha kuvvetli olmaya başlar.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 46 cm ağırlıgı 2700 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.