Sorum var Kizlar acil bakarmisiniz

• Konbuyu başlatan Canan karaman
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Canan karaman tarafından oluşturulan Kizlar acil bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 286 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Canan karaman
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bayanmutluu

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
17 hafta 3 günlük hamileyim evet normaldede akintim oluyordu ama bu ara çok fazla olmaya basladi az öncede su gibi aktintim oldu benle aynı durumu yaşayan varmi
Doktora sordun mu canım
17 hafta 3 günlük hamileyim evet normaldede akintim oluyordu ama bu ara çok fazla olmaya basladi az öncede su gibi aktintim oldu benle aynı durumu yaşayan varmi

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
17 hafta 3 günlük hamileyim evet normaldede akintim oluyordu ama bu ara çok fazla olmaya basladi az öncede su gibi aktintim oldu benle
Akintin sadece su gibi mibyoksa beyaz puturlu akintida eslik ediyor mu. Mantar olabilir bendede var ve ilaca ragmen geviyor tekrarliyor bi zarari yok bebege ama amniyon sivisi kacagida olabilir cok dusuk ihtimalle. Bu arada 20 haftaya kadar hormonal degisimden dolayi akinti artmasi normal acil hi durum yojtur ama doktoruna soylersn kontrole gittiginde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar