Sorum var Kızlar acil bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Kızlar acil bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 379 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil bakarmisiniz
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Gidecem canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canım bayramdan sonr giderim ancak

Umarım kötü bişey degildir

O da bilsin sonra allh korusun kötü bişey çıksa demesin niye bana demedin faln sen kaynanamı bilmiyom asko

O da bilsin sonra allh korusun kötü bişey çıksa demesin niye bana demedin faln sen kaynanamı bilmiyom asko

İnsalh benimkide o dur
İnşallah canm

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar benim ayak ve kolum elim faln morariyor sonra geçiyor sonra tekrar oluyor yani küçük küçük misketen küçük bile aranızda öyle olan varmı dokundugumda ağrı yok
Halla halaaa 🤔
Canım internetten araştırdım da k vitamini eksikliğinde oluyormuş onlar genellikle ve yoğun bir enfeksiyon geçirdiğin zaman ama çoğunlukla vitamin eksikliğinden yazıyormuş sen bence bir doktora görün önemli bir şey gibi geliyor bana

Halla halaaa 🤔
Canım internetten araştırdım da k vitamini eksikliğinde oluyormuş onlar genellikle ve yoğun bir enfeksiyon geçirdiğin zaman ama çoğunlukla vitamin eksikliğinden yazıyormuş sen bence bir doktora görün önemli bir şey gibi geliyor bana
Bayramdan sonra giderim ancak

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim ayak ve kolum elim faln morariyor sonra geçiyor sonra tekrar oluyor yani küçük küçük misketen küçük bile aranızda öyle olan varmı dokundugumda ağrı yok
Geçmiş olsun canım tahlil vermeden bilemezsinki sen bi doktora görünsen iyi edersin kaynanan doktordan önce teşhisi koymadı mi yine🤩🤩

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
O morlasmalar zamanla geçiyor ben de de aynısı olmuştu endiselenicek bir durum deyil o morlasmalar kendisinden oluyor cunki kan pihtilasiyor orda aynısını bende geçirdim ama geçiyor onlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar