Sorum var Kızlar acil bakın lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Kızlar acil bakın lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 942 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil bakın lütfen
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
3 gündür zaten şiddetli başım ağrıyor diye yazmıştım bugünde devam ediyor ama ona ek olarak bide çene altında şişlik ve dişin damak kısmında ağrı var ne yapacağım ben şimdi
Canım sen bı doktora görün çok çok geçmiş olsun anlam veremedim ben vücut çok savunmasız herşey olabiliyor Rabbim sağlıktan etmesin inşallah evladınla seni Rabbim korusun canım 🌹🤲🏻

EMINE en

Kayıtlı Üye
rank
3 gündür zaten şiddetli başım ağrıyor diye yazmıştım bugünde devam ediyor ama ona ek olarak bide çene altında şişlik ve dişin damak kısmında ağrı var ne yapacağım ben şimdi
Benimde 2 haftadır şiddetli baş ağrılarım vardı meğer sinüzit olmuşum kuzum, sende Bi Dr a görün, KBB ye randevu bulamamıştım aylık kontrolümde Dr a söyledim KBB ye konsültasyon verdi oraya yönlendirdi gebe olduğum için baktılar

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşaAllah canım 🤲🏻🌹ama hangi doktora gideceğimi de bilmiyorum doktoruma yazıyorum cevap vermiyor bunaldım
Ne kadar sorumsuz bende hemen başka doktor arayışına geç ben 30 haftalık oldun halen sahip bı doktor tutturamadim dünkü giytigimde yeniydi beğenmedim zaten inşallah gideceğim şehirde iyi bı doktor bulurum yoksa bu gidişte doğum olacaksa benim doktorum olmicaj Rabbim iyilerle karşılaştırsın bizi canım 🤲🏻🧿

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım doktora görün muhakkak geçmiyorsa. Dişle ilgili bir şey de olabilir şişlik ve damaklarda ağrı varsa, diş çok fena başa vurur çünkü

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum bir doktora görün istersen bu distende kaynaklı olabilir geçmiş olsun

Kuzum bir doktora görün istersen bu distende kaynaklı olabilir geçmiş olsun
Sağlık ocağına gittim largopen verdi antibiyotik diş hekimine de gideceğim apse yaptı büyük ihtimal bir anda oldu bide hey Allahım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne kadar sorumsuz bende hemen başka doktor arayışına geç ben 30 haftalık oldun halen sahip bı doktor tutturamadim dünkü giytigimde yeniydi beğenmedim zaten inşallah gideceğim şehirde iyi bı doktor bulurum yoksa bu gidişte doğum olacaksa benim doktorum olmicaj Rabbim iyilerle karşılaştırsın bizi canım 🤲🏻🧿
Amin canım amin bende arayıştayım daha bulamadım bir egoist egoist konuşmaları var zaten

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sağlık ocağına gittim largopen verdi antibiyotik diş hekimine de gideceğim apse yaptı büyük ihtimal bir anda oldu bide hey Allahım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım amin bende arayıştayım daha bulamadım bir egoist egoist konuşmaları var zaten
Geçmiş olsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.