Sorum var Kızlar acil bakın lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Kızlar acil bakın lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 388 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil bakın lütfen
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tatlı telaşım kızım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Burun aspiratöru mü iyi fizyolojik burna şırınga ile enjekte edilen serum mu serumun kullanılması zararlı diye duymuştum ben cevap lütfen aspiratör ile serum beraber mi almam lazım bebeğim ememiyor uyuyamıyor
Ben su aldım aspiratör kuru olunca çekmiyor doktor da sağlık ocağındaki ebede zararsız zaten tuzlu su dediler

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Burun aspiratöru mü iyi fizyolojik burna şırınga ile enjekte edilen serum mu serumun kullanılması zararlı diye duymuştum ben cevap lütfen aspiratör ile serum beraber mi almam lazım bebeğim ememiyor uyuyamıyor
Ben serum fizyolojik ve otri bebe kullanıyorum serumu sıkıp bekliyorum aspiratörle çekiyorum sık sık çekmen lazım ki açılsın günde 3 4 defa falan

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende serum fizyolojik kullanıyorum şırınga ile enjekte edip çekiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Otri bebe dediğin serum mu canım
Serum değil canım burun aspiratörü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Otri bebe dediğin serum mu canım
Serum değil canım burun aspiratörü

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım önce şırınga ile buruna enjekte edip sonra aspiratör ile cekiceksin zaten

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar