Kızlar acil bakın lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Kızlar acil bakın lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,519 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kızlar acil bakın lutfen
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ben de iyiyim canım çok şükür şu dişleri bir çıkarsak rahat edeceğiz 😬 Sevindim iyi olmana iyi ol da meşgul ol 🤭
Çok teşekkür ederim canım benim ay en zor dönemler diyebilirim 3 çocuğum var 2 sinde birşey olmadı son kızımda neredeyse her dişi çıkarken ateşlendi perişan olduk Allah yardımcın olsun inşallah

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim canım benim ay en zor dönemler diyebilirim 3 çocuğum var 2 sinde birşey olmadı son kızımda neredeyse her dişi çıkarken ateşlendi perişan olduk Allah yardımcın olsun inşallah
Bizimki çok huysuz ateşi çok şükür yok bazen ishali oluyor ama ağrısı vurdu mu saçımı başımı yoluyor ağlanıp sızlanıyor gelip gidip vurup ısırıyor.Ağrı kesici verdim mi söz dinliyor sakinliyor oyun oynuyor.Allah yardımcın olsun valla bir tek kızım bile benim sinirlerimi mahvetti anam babam bana vurmadı durmadan 90cm bebeden dayak yiyorum 😬

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bizimki çok huysuz ateşi çok şükür yok bazen ishali oluyor ama ağrısı vurdu mu saçımı başımı yoluyor ağlanıp sızlanıyor gelip gidip vurup ısırıyor.Ağrı kesici verdim mi söz dinliyor sakinliyor oyun oynuyor.Allah yardımcın olsun valla bir tek kızım bile benim sinirlerimi mahvetti anam babam bana vurmadı durmadan 90cm bebeden dayak yiyorum 😬
Şimdiki çocuklar anormal kız benimkilerde aynı sinirlenince kendini yere atıyor bitanesi bitanesi eşyalara dalıyor ben baş edemiyorum artık 😣

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Şimdiki çocuklar anormal kız benimkilerde aynı sinirlenince kendini yere atıyor bitanesi bitanesi eşyalara dalıyor ben baş edemiyorum artık 😣
Annem de öyle siz bebekdiyseniz bu ne ben böyle sinir görmedim diyor 😬 Bu sulara yemeklere ne katıyorlarsa sanki bütün çocuklar sinir küpü doğuyor 🤦🏻‍♀️ Benim kardeşimle 8 yaş var aramda hatırlıyorum mesela ya çocuk oturur oyuncaklarınla oynardı sessiz sedasız arada küserdi ters döner otururdu gıdıklayınca barışırdı benim kız bildiğin sinir krizi geçiriyor o da öyle elinde ne varsa atıyor kendini atıyor ağlamaktan kıpkırmızı olup nefessiz kalıyor alt tarafı da mesela elinden yerden aldığı çöpü almışımdır falan yani 😬 Nasıl başa çıkacağım bilmiyorum gelecekten çok korkuyorum şimdi böylelerse ergenlikte kalpten götürecekler bizi Allah korusun 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar