Kızlar acil Bi bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Smyrmry tarafından oluşturulan Kızlar acil Bi bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,363 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil Bi bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Smyrmry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte vajinal kaşıntı yaşayan var mı Bi kaç gündür fenayım ağrı felan yok sadece dış bölüm kaşınıyor ya 😢 çıldıracağım

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyon mu var canım
İlk başlarda az bisey vardı ama antibiyotik vermişti şuan kaşıntı var ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm istersen bı idarar testi ver aile hekimine söyle olmadı bı bakar enfeksiyon varsa ona gire seni yönlendirir
Onlar zaten direk kadın doğumcuya yönlendiriyor inşallah yoktur enfeksiyon ya

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte vajinal kaşıntı yaşayan var mı Bi kaç gündür fenayım ağrı felan yok sadece dış bölüm kaşınıyor ya 😢 çıldıracağım
Enfeksiyon kapmış sin canım önce kadın hastalıkları ve doğum bölümü randevu al idrar tahlilinde kesin sonuç çıkar doktor fitil krem hap yazar sonuçlara bakarak ben 5.aydan beri bu sıkıntıyı yaşıyorum 30+5 haftalık hamileyim her gece krem sürmekten bıktım kişisel hijyen dikkat et cinsel ilişki yasak

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyon kapmış sin canım önce kadın hastalıkları ve doğum bölümü randevu al idrar tahlilinde kesin sonuç çıkar doktor fitil krem hap yazar sonuçlara bakarak ben 5.aydan beri bu sıkıntıyı yaşıyorum 30+5 haftalık hamileyim her gece krem sürmekten bıktım kişisel hijyen dikkat et cinsel ilişki yasak
Günlük ped kullanıyordum çıkardım rahatladı sanırım o mu alerji yapıyor rahatsızlık yapıyor yinede Bi re andevu alayım

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Günlük ped kullanıyordum çıkardım rahatladı sanırım o mu alerji yapıyor rahatsızlık yapıyor yinede Bi re andevu alayım
Günlük ped iyi değil ben peçete kullanıyorum enfeksiyon olabilir elma sirkesi falanda sürülüyomuydu su ile karıştırılıp bir araştır bir iki gün sonra geçmezse doktora gidersin

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Bende enfeksiyon vardı ilaç kullandım sonra mantar oluştu oda aşırı kaşıntı yaptı doktora gittim fitille bı krem verdi kreme gerek kalmadan tek fitille geçti çok şükür ihmal etmeden doktora git bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar