Kizlar acil bi bakarmisiniz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Z. Aybüke tarafından oluşturulan Kizlar acil bi bakarmisiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 796 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil bi bakarmisiniz?
Konbuyu başlatan Z. Aybüke
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Z. Aybüke

Z. Aybüke

Kayıtlı Üye
rank
İki gundur cok afederisiniz buyuk tuvalete ciktiginda rengi simsiyah .19 haftalik gebeyim 2. Hamileligim digerinde boyle bisey oldumu hatrlamiyorum. Ferrum kan ilaci ve decavit vitamin ilaci kullaniyorum 2 gündür acaba onalrdan sebep mi rengi bu sekilde tekrar çok özür dilerim başına gelen varsa yazabilirmisiniz

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
İki gundur cok afederisiniz buyuk tuvalete ciktiginda rengi simsiyah .19 haftalik gebeyim 2. Hamileligim digerinde boyle bisey oldumu hatrlamiyorum. Ferrum kan ilaci ve decavit vitamin ilaci kullaniyorum 2 gündür acaba onalrdan sebep mi rengi bu sekilde tekrar çok özür dilerim başına gelen varsa yazabilirmisiniz
Aynı durumu yaşıyorum bende 18+2 yim ama sıkıntı yapma ilk gebeliğim de de aynıydı sorun yok yani ilaçlardan kaynaklı 🤗

Z. Aybüke

Kayıtlı Üye
rank
Ohh çok şükür yaa icim rahatladı eşim mide kanaması gecridiginde böyle olmuştu sagolsun o çok evhamlı hemen hastaneye gidelim kesin bişi oldu dedi . İnşallah bi sıkıntı olmaz

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm bendede oldu hatta korktum niye böyle diye internette baktım kullandığınız demir ilacindan dolayı siyah renk diye okudum .. korkma yani o kullandığımız demir ilacından böyle senin de ilk gebeliğin mi cnm.. benim ilk ve başıma gelen şeyler araştırararak öğreniyorum zamanala her konuda uzman olacaz 😁😁

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kan Demir ilaçları mutlaka renk değişikliği yapıyor canım hiç endişelenme gayet doğal bi durum doğuma kadar da kullanacagın için hep böyle olacak alışsan iyi olur ☺️💕

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım özellikle kan ilacı yapiyo yani bana kan ilacı yapdi korkma yani normal bi durum ilaclar yapiyo

Tüm sayfalar yüklendi.