Kızlar acil diş ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneyim mutluyum ❤️😍 tarafından oluşturulan Kızlar acil diş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 702 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil diş ağrısı
Konbuyu başlatan Anneyim mutluyum ❤️😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneyim mutluyum ❤️😍
Kızlar dişim çok kötü ağrıyor diş etlerim şişmiş ağrısından emziriyorum 53 günlük oğlum var ilaç alamıyorum ne yapsam geçer doğal yoldan veya bildiğiniz birşey varmı

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dişim çok kötü ağrıyor diş etlerim şişmiş ağrısından emziriyorum 53 günlük oğlum var ilaç alamıyorum ne yapsam geçer doğal yoldan veya bildiğiniz birşey varmı
Cnm zeytin basmak karanfil koymak iyi gelir curugunmi var hmn doktora git cnm bn çok cekdim rabbim hmn kessin ağrısını düşmanıma vermesin cidden çok zor cnm

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım diş Dr görün çok kötüysen boşuna çekme o agrıyı çok kötüdür tahmin edebiliyorum Allah yardımcın olsun karanfil iyi gelir

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Tuzlu su ile gargara yap canım ama mutlaka git ihmal etme en fazla 24 saat emzirmezsin durum yada uygulanacak işleme göre daha kısa da olabilir bir kere sağıp dökersin sonra yine emer hiç birşey olmaz evde çekme acıyı

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Karanfil yagi cok iyi geliyor.. azinizi karbonatli suyla calkalayin ve pamuk yardimiyla diş etinize karanfil yagini surun eger tamamen gecmemis olursa pamugu hasarli olan disin uzerinde tutun..

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun kuzum diş ağrısı kadar berbat bişey yok özellikle geceleri daha çok mahvediyor. Bir doktora görünmeni tavsiye ederim Allah yardımcın olsun

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Bnm oğlum 24 gunluktu dişçiye gittim ilaç veremem dedi o şiş iltihabli halı ile çekti apseli dış olduğu için uyuşmadi çekene kadar geberdim iltahibi geçene kdr karanfil koy bulgur koy biraz şişi Alıyo annem hep öyle yapardı Allah yardımcın olsun inşallah

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Sarımsagı ez sirke bal tuz ekle macun kıvamına gelecek ağrıyan diş üzerinde beklet yarım saat sonra tükür dehset yakıyo ama bayagı kesiyo ben çok cektim gebelikte her gece ağlıyordum Allah yardımcın olsun

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Canı Dr gi antibiyotik verir Dr söylersin emzirdigini sa ona göre ilaç verir mesela gebe kadınlara bile antibiyotik ilaç yazıyorlar dr

Tüm sayfalar yüklendi.